CELEBRYCI

Tata Joanny Opozdy w szpitalu! „Przyjąłem ostatnie namaszczenie” – informuje Dariusz Opozda.

Dariusz Opozda to tata Joanny i Aleksandry Opozdy. Mężczyzna pochodzi z Buska-Zdroju, ale posiada hotel na Madagaskarze.

To tam doszło do wypadku. 21 sierpnia Dariusz Opozda spadł z balkonu i doznał poważnych obrażeń. Jak powiedział portalowi Echo Dnia:

 

…spadłem z balkonu, a kiedy obudziłem się w szpitalu byłem w tak ciężkim stanie, że przyjąłem ostatnie namaszczenie. Po jakimś czasie poczułem się lepiej, ale teraz znów jest dramat – moja noga dosłownie zaczyna gnić, boję się, że niedługo wda się sepsa*

 

https://www.instagram.com/asiaopozda/

 

Ze względu na swój stan zdrowia, ojciec Joanny Opozdy nie może lecieć zwykłym samolotem. Musiałby to być bardzo kosztowny lot sanitarny, jednak ubezpieczyciel pana Dariusza nie chce sfinansować takiego transportu.

 

Leżę w szpitalu misyjnym i choć personel jest bardzo pomocny to nie ma tu ani sprzętu, ani leków, które pomogą mi wyzdrowieć. W ostatnim czasie mięśnie w poranionej nodze zaczęły mi gnić i jeżeli nic się nie poprawi to w końcu tutaj umrę*

– powiedział tata Joanny Opozdy.

 

Co na to sama aktorka? Na ten moment na profilu Joanny Opozdy nie pojawiła się żadna informacja na temat stanu zdrowia jej taty. Tymczasem na profilu pana Dariusza wywiązała się dyskusja na temat jego pobytu w szpitalu.

 

 

 

*cyt. i zdjęcia: echodnia.eu