CELEBRYCI

The Voice of Poland. Zaskakujące wyznanie Edyty Górniak!

Wczorajszy odcinek programu The Voice of Poland był dla Edyty Górniak pełen wzruszeń.

Najpierw jedna z uczestniczek – Aleksandra Matyka, 17-latka z miejscowości Szczutki w gminie Sicienko zaśpiewała utwór „To nie ja”. To z tą piosenką Edyta Górniak zajęła II miejsce podczas konkursu Eurowizji w 1994 roku w Dublinie.

Wybór Aleksandry był odważny, bo musiała się zmierzyć ze słynnym wykonaniem Edyty. 17-latka zrobiła to jednak po swojemu, zmieniając styl piosenki, także dzięki głębokiej barwie głosu.

 

 

Patrząc na reakcję Edyty Górniak, widać było wzruszenie. Jednocześnie wokalistka zdawała sobie sprawę z niedoskonałości wykonania przez Aleksandrę. Mimo to, wcisnęła przycisk i wybrała dziewczynę do swojej drużyny.

Wokalistka  w ciepłych słowach oceniła występ 17-latki. Powiedziała o pięknych ale też o niedoskonałych momentach i zapewniła dziewczynę, że chce jej pomóc w rozwoju.

 

W dalszej części programu, to Urszula Dudziak skomplementowała Edytę. Powiedziała:

 

Jesteś osobą niezwykłą, piękną, wrażliwą, która niesie innym pomoc i to jest najpiękniejsze. Ty masz po prostu dobre, piękne serce.

 

Edyta podziękowała i zaskoczyła wyznaniem:

 

Dziękuję ja jestem tylko dzieckiem Boga. To jest jego dzieło. Przekazuję komplement dalej – powiedziała wokalistka wskazując ręką w górę.

 

W ostatnich miesiącach fani Edyty Górniak faktycznie mogli zaobserwować jej większą koncentrację na sprawach duchowych. Jednak nawet u nich, te piękne słowa Edyty budzą wzruszenie.

 

Rozmowa Urszuli z Edytą jest dostępna na profilu wokalistki – tutaj

 

Zobacz też: Gorące zdjęcia i wulgarne słowa Dody na temat jej ty*ka. Zobacz!