CELEBRYCI

To koniec duetu „rogamel”! Zapadła decyzja o odejściu…

„Rogamel” to nazwa, jaką wymyślili dla siebie najbardziej popularni prezenterzy „Pytania na Śniadanie” czyli Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

Teraz duet „rogamel” przestanie istnieć, a ta decyzja jest dla wielu sporym zaskoczeniem i rozczarowaniem. Dziś Marzena Rogalska poinformowała o swojej rezygnacji z pracy!

 

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej.

 

Marzena Rogalska odeszła z TVP – https://www.instagram.com/marzena_rogalska/

 

Na razie dziennikarka nie zdradziła, czy ma inne propozycje zawodowe. Zachęca jednak do „spotkań” z nią na antenie radiowej czy w teatrze oraz do lektury jej książek:

 

Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”.

 

Być może jednak koniec pracy w TVP wiąże się z nowymi pomysłami na życie, bo na koniec wpisu pojawiła się aluzja:

P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

 

Marzena Rogalska w Telewizji Polskiej pracę rozpoczęła już w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP. „Pytanie na Śniadanie” Prowadziła od 2009 roku.

 

Polecamy: Beata Tadla wzięła ślub. Zobacz zdjęcia!