Jeszcze w sierpniu Marcelina Zawadzka zapewniała swoich fanów, że wkrótce wróci do Pytania na Śniadanie.
Do tej pory jednak nie wróciła. Za to w jej miejsce pojawiła się nowa prowadząca. Dziś do PnS dołączyła Małgorzata Opoczowska – dotychczas pracująca w TVP INFO.
Na oficjalnym profilu Pytania na Śniadanie pojawiło się ciepłe powitanie Małgorzaty, która tworzyć ma parę z Tomaszem Wolny:
Dziś witamy nową prowadzącą na naszym pokładzie – Małgosiu, czuj się z nami dobrze, życzymy Ci sympatii naszych najlepszych widzów i samych sukcesów!
Jednak po emisji programu, pod wpisem pojawiły się jednoznaczne komentarze. Internautom Opoczowska się nie podoba, żądają powrotu Marceliny:
Nie pasuje do PNŚ…. Ani do duetu z Tomkiem. Marcelina była idealna. Szkoda, że zmiany na gorsze, a nie na lepsze…. 😒😒😒
Właśnie ogladałam chwile do kawy…była rozmowa na temat chorób nerek…masakra wchodziła prawie w każde zdanie tej kobiecie…jakby sie na wszystkim znała…zero profesjonalizmu….
Pan Tomek to super gość i super prowadzący , Nowej prowadzącej życzę powodzenia, ale kompletnie nie pasuje do Tomka . Współczuję . Pytanie na śniadanie traci oglądających z powodu redukcji czy wymiany pracowników 👎
Będziemy tęsknić na Marceliną❤️ Życzymy powodzenia nowej prowadzącej😀Tomasz dla ciebie serdeczne pozdrowienia jesteś👌prowadzącym 💙
Oglądaliście dziś Pytanie na Śniadanie z Małgorzatą Opoczowską? Jakie jest Wasze zdanie na jej temat?