CELEBRYCI

Marcelina Zawadzka nie wróci do PnŚ? Szykują się spore zmiany!

W lipcu tego roku Marcelina Zawadzka zniknęła z programu „Pytanie na Śniadanie”.

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia 2011, a od 2005 roku jest prezenterką telewizji śniadaniowej. Razem z Tomaszem Wolnym tworzyła parę prowadzących PnŚ.

Po oskarżeniach dotyczących oszustw podatkowych prezenterka została odsunięta od programu. Sama Marcelina na instagramie zamieściła oświadczenie w tej sprawie:

 

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla was i osób, z którymi współpracuję. W tej chwili sąd wyjaśnia czy określone działania prowadzone przez osoby trzecie (w tym przypadku księgowych) stanowią naruszenie przepisów podatkowych. Dotyczą one potencjalnych nieprawidłowości, które – nawet jeżeli wystąpiły, co jest obecnie weryfikowane – nie były popełnione przeze mnie celowo.

 

Przez całe wakacje fani dopytywali prezenterkę, kiedy wróci do Pytania na Śniadanie? Marcelina kilka razy odpisywała, że już niedługo, że już w sierpniu itp. Jednak jak to tej pory, jej miejsce u boku Tomasza Wolnego zajmują na przemian Marzena Rogalska i Ida Nowakowska.

 

Teraz serwis Wirtualne Media poinformował, że:

 

Marcelina Zawadzka nie ma (póki co) szans na powrót do TVP. Warunkiem jest ostateczne wyjaśnienie jej sytuacja prawna. W praktyce oznacza to zakończenie procesu i wyrok – najlepiej uniewinniający. – W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych.

Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie. Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje – słyszymy nieoficjalnie w redakcji „Pytania na Śniadanie”.

 

Według źródeł portalu, miejsce Marceliny Zawadzkiej ma zająć Małgorzata Opczowska z TVP Info.

 

Zobacz też: Łukasz Nowicki o pracy Kasi Cichopek w PnŚ. Ale ją podsumował!

 

Małgorzata Opczowska – https://www.facebook.com/MalgorzataOpczowska