CELEBRYCI

To ONA zastąpiła Marcelinę Zawadzką w Pytaniu na Śniadanie. Internauci są bezlitośni!

Jeszcze w sierpniu Marcelina Zawadzka zapewniała swoich fanów, że wkrótce wróci do Pytania na Śniadanie.

Do tej pory jednak nie wróciła. Za to w jej miejsce pojawiła się nowa prowadząca. Dziś do PnS dołączyła Małgorzata Opoczowska – dotychczas pracująca w TVP INFO.

Na oficjalnym profilu Pytania na Śniadanie pojawiło się ciepłe powitanie Małgorzaty, która tworzyć ma parę z Tomaszem Wolny:

 

Dziś witamy nową prowadzącą na naszym pokładzie – Małgosiu, czuj się z nami dobrze, życzymy Ci sympatii naszych najlepszych widzów i samych sukcesów!

 

Jednak po emisji programu, pod wpisem pojawiły się jednoznaczne komentarze. Internautom Opoczowska się nie podoba, żądają powrotu Marceliny:

 

Nie pasuje do PNŚ…. Ani do duetu z Tomkiem. Marcelina była idealna. Szkoda, że zmiany na gorsze, a nie na lepsze…. 😒😒😒

 

Właśnie ogladałam chwile do kawy…była rozmowa na temat chorób nerek…masakra wchodziła prawie w każde zdanie tej kobiecie…jakby sie na wszystkim znała…zero profesjonalizmu….

 

Pan Tomek to super gość i super prowadzący , Nowej prowadzącej życzę powodzenia, ale kompletnie nie pasuje do Tomka . Współczuję . Pytanie na śniadanie traci oglądających z powodu redukcji czy wymiany pracowników 👎

 

Będziemy tęsknić na Marceliną❤️ Życzymy powodzenia nowej prowadzącej😀Tomasz dla ciebie serdeczne pozdrowienia jesteś👌prowadzącym 💙

 

Oglądaliście dziś Pytanie na Śniadanie z Małgorzatą Opoczowską? Jakie jest Wasze zdanie na jej temat?