BIZNES&POLITYKA

„Top Wszech Czasów” Marka Niedźwieckiego powraca. Wiemy, gdzie słuchać!

Fani radiowej Trójki i Listy Przebojów doskonale znają program „Top Wszech Czasów”.

„Top Wszech Czasów” emitowany był tradycyjnie w Nowy Rok, bo stanowił podsumowanie nie tylko roku, ale właśnie wszechczasów. I tak pierwszego stycznia 2020 roku w III Programie Polskiego Radia pierwsze miejsce zajął utwór „Bohemian Rhapsody” grupy Queen.

 

Jednak 2020 rok był przełomowy jeśli chodzi o Trójkę i po aferze z piosenką Kazika pt. „Twój ból jest lepszy niż mój” z radia odeszło wielu dziennikarzy w tym Marek Niedźwiecki. Zaczęło się od tego, że wspomniana piosenka pojawiła się na pierwszym miejscu Listy Przebojów. Następnie władze Trójki unieważniły głosowanie, bo pojawiły się podejrzenia o rzekome zafałszowanie wyników.

 

Marek Niedźwiecki -https://www.facebook.com/357Radio

 

W efekcie grono dziennikarzy pracujących wcześniej w rozgłośni Polskiego Radia odeszło z własnej woli lub zostali zwolnieni. Część z nich wzięła udział w nowym projekcie i tak powstało Radio 357. To właśnie na antenie tego Radia pojawi się audycja „Top Wszech Czasów”.

 

Jak czytamy na Facebooku:

 

Tak, to prawda! Nowy Rok powitamy audycją, na którą wszyscy czekamy.

Przed Państwem muzyczne święto, czyli Top Wszech Czasów Radia 357. Przez 12 godzin będziemy grali najważniejsze utwory wybrane przez naszych dziennikarzy. W tym roku Top będzie wyjątkowo ułożony przez nich. Dlaczego? Nie mamy jeszcze systemu do głosowania. Obiecujemy jednak szybko to nadrobić 🙂

Kto dokona wyboru? Oto oni 🙂

9-13 – Piotr Stelmach
13-17 – Marcin Łukawski
17-21 – Marek Niedźwiecki

 

Gdzie słuchać listy „Top Wszech Czasów”? Dostępna będzie na stronie: radio357.pl

 

>>>Czy Tomasz Kammel zaszczepi się przeciwko koronawirusowi? To spore zaskoczenie!