ZDROWIE&URODA

Trzech mężczyzn ma dwójkę dzieci. „Piekło urwało się z łańcucha”!

Trzech amerykańskich gejów w świetle prawa wychowuje dwójkę dzieci.

Trzech mężczyzn Ian, Alan i Jeremy tworzy gejowski „trójkąt”. Są oni tak zwanym poliamorycznym związkiem.

 

Zgodnie z ideologią homoseksualną poliamoria to tak zwana „wielomiłość”. Jest to zjawisko porównywane do „swingingu” (współżycie z innym partnerem, pomimo bycia w związku, często w obecności swego stałego partnera), jednak w poliamorii ważna jest więź emocjonalna. Słowo to pochodzi z greckiego poly „wiele” i łaciny amor „miłość”. Zgodnie z filozofią tego „związku”, nie ma tu przymusu czy kontroli.

 

Taki właśnie związek i poliamoryczną „rodzinę” tworzy Ian Jenkins, Alan, Jeremy i ich dwójka dzieci – urodzonych przez surogatki. Homoseksualny „trójkąt” wychowuje dziewczynkę o imieniu Piper i chłopca Parkera. Jak do tego doszło?

 

Ian, Alan i Jeremy oraz Piper – https://www.instagram.com/three_dads_and_a_baby/

 

W 2017 roku panowie chcieli, by w akcie urodzenia ich „córki” wpisano trzech ojców. Sprawa trafiła do sądu.

 

To była dość interesująca, napięta scena na sali sądowej, w której początkowo wydawało się, że nie zostanie nam to przyznane, więc poprosiliśmy o wystąpienie w sądzie i przedstawienie naszego punktu widzenia, a sędzia ostatecznie zmieniła zdanie i przyznała nam legalne rodzicielstwo dla naszego dziecka* – opowiadał Alan.

 

Decyzja kalifornijskiego sądu wprawia w zdumienie. Po pierwsze dwóch mężczyzn nie stanowi rodziny. Po drugie „trójkąt” homoseksualny tym bardziej nie może być wzorem rodziny. Po trzecie, dzieci wychowywane w takim domu będą miały całkowicie wypaczony obraz związków, rodziny czy współżycia seksualnego.

 

Polscy internauci oburzeni są legalizacją takiej „rodziny’:

 

Mówcie co chcecie -dla mnie to piekło urwało się z łańcucha.

 

…to już nawet nie jest robienie kurwy z logiki. To bicie w paradygmat biologii i ewolucjonizmu.

 

To dziecko zostało skazane na emocjonalną śmierć. Trzech zwyrodnialców i ich triumf nad Naturą.

 

Ani to ładne, ani mądre… Pytanie jakie wzorce przekażą dziecku? W mojej ocenie powinni być pod stałą obserwacją właściwej służby…

 

Jeśli z tego dziecka wyrośnie normalny człowiek to naprawdę będę zdziwiony. Bo ta cala sytuacja za cholerę normalna nie jest! I nie ważne co lewaki będą krzyczeć. Normalna rodzina to facet i dziewczyna!

– czytamy pod informacją o trzech „ojcach”.

 

Zobacz też: Michał Piróg krytykuje Agustina Egurrolę. Nie spodziewał się, że internauci uderzą w niego samego!

 

 

*cyt. essentialbaby.com.au