BIZNES&POLITYKA

Prezydent Skarżyska zamieścił wulgarny post. „Dno i dwa metry mułu” – komentują internauci.

Konrad Krönig pracował jako menedżer w kilku firmach, a obecnie pełni urząd Prezydenta Skarżyska-Kamiennej.

W wyborach startował z listy KWW Przyszłość i Rozwój (przy poparciu Polskiego Stronnictwa Ludowego), a w drugiej turze uzyskał rekomendację Platformy Obywatelskiej. Konrad Krönig jest Prezydentem od 8 grudnia 2014.

 

https://www.facebook.com/konrad.kronig

 

Prezydent Skarżyska na swoim facebookowym profilu zamieścił zdjęcie z wulgarnym napisem. Na fotografii widać zaśnieżony stadion piłkarski, na którym ktoś najprawdopodobniej „wydeptał” napis:

 

Jebać PIS

 

Jak skomentował to Prezydent? Stadionowe hasło bardzo mu się spodobało, bo napisał:

 

Skarżysko – moje ukochane miasto ! 🙂

 

Pod postem Prezydenta Skarżyska pojawiło się wiele wpisów rozbawionych internautów. Czytamy między innymi:

 

Aż się chce patrzeć 😍 super że ktoś to wydreptał….💪👍😍

Ktoś miał dużo czasu w oczekiwaniu na busa 😛

Stadion Piękny! Jest się czym pochwalić 👏👏👏

 

Jednak spore grono osób uznało, że – bez względu na sympatie bądź antypatie polityczne – Prezydent Miasta nie powinien zamieszczać tego typu postów.

 

wulgarny post na profilu Prezydenta – https://www.facebook.com/konrad.kronig

 

Przykro mi Panie Prezydencie ale takiego czegoś nie pochwalam..to wulgarne i prymitywne.I nie ważne jaka to byłaby partia.. nienawidzę takiego szykanowania. Nikt nie chciałby być tak opisany i potraktowany.

 

Podobno szukacie osoby na stanowisko ds równego traktowania także ze względu na światopogląd….. jak to się ma do pańskiego postu??????

 

Prezydent – osoba publiczna która powinna byc wzorem do naśladowania, autorytetem. Która swoim działaniem, postępowaniem powinna dawać dobry przykład, prezentuje takie zachowanie… dno i dwa metry mułu. To miasto powinno się wstydzić ze ma taka osobę na stanowisku Prezydenta!

 

…to co Pan tutaj zamieścił to porażka na całego. Jestem świecie przekonany że odbije się to na Pana karierze politycznej która i tak jest znikoma. A potem będziesz płakał o zakopaniu topora wojennego. HIpokryzja

– komentowali oburzeni internauci.

 

Zobacz też: Trzech mężczyzn ma dwójkę dzieci. „Piekło urwało się z łańcucha”!