ZDROWIE&URODA

W ciąży przybrała 20 kg! Agnieszka Włodarczyk zdradza JAK i ILE już schudła!

Każda kobieta w czasie ciąży zyskuje dodatkowe kilogramy, na które składa się sam płód, łożysko czy płyn owodniowy. Standardowo mówi się o przyroście masy ciała w granicach 10-15 kg. Tymczasem Agnieszka Włodarczyk przybrała znacznie więcej bo aż 20 kg.

W czasie ciąży gwiazda nie przejmowała się swoją figurą, a i po porodzie nie to było najważniejsze. Agnieszka Włodarczyk skoncentrowała się przede wszystkim na synku, a do sprawy swojej wagi postanowiła podejść ze spokojem.

 

Mały Milan urodził się w lipcu 2021 r. i teraz, w 3,5 miesiąca po porodzie, aktorka pokazała swoją figurę w całej okazałości. Agnieszka Włodarczyk wygląda bardzo dobrze, ale – jak twierdzi – ma jeszcze 5 kilogramów do zrzucenia.

 

agnieszka włodarczyk, karmienie piersią (5)
https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

W ciąży nazbierałam 20 dodatkowych kilogramów, po porodzie ważyłam 8 kg mniej, a po 3,5 miesiąca zleciało kolejne 7:) I żeby była jasność, jem wszystko łącznie ze słodyczami?

 

Obecnie mam jakieś 5 kg nadwyżki w stosunku do wagi sprzed ciąży. Nie jest źle, lepiej powoli, żeby skóra nadążyła.
Lekarz mi powiedział, że ten tłuszczyk z brzucha zniknie jak przestanę karmić. Nie robiłam żadnych specjalnych zabiegów, dałam sobie czas i pozwoliłam na święty spokój. Polecam? #niedajmysięzwariować

 

Jak widać, aktorka ma zdrowe podejście do życia i do formy zamierza wrócić we własnym tempie i na spokojnie.

 

>>>Joanna Opozda na wizycie w klinice ciążowej. Brzuszek jest już naprawdę duży! [FOTO]

 

tak teraz wygląda – https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/