CELEBRYCI

Wygrali talent show, a potem znikli. Piotr Rubik ujawnia powody!

Programy typu talent show cieszą się ogromną popularnością, a zaszczytne miejsce zajmują te dotyczące śpiewania. Często jednak osoby, które doszły do finału, czy też wygrały taki program, później znikają ze sceny muzycznej i nie robią kariery.

W ostatnim czasie na gwiazdy wyrosły zwyciężczynie dziecięcych talent show czyli Roksana Węgiel, Viki Gabor i Sara James. Ale co dzieje się z osobami takimi jak Maciej Silski i Mariusz Dyba (zwycięzcy „Idola”), Aleksandra Nizio czy Dominik Dudek (zwycięzcy „The Voice of Poland”)?

Piotr Rubik podzielił się swoją teorią na temat „znikania” osób, które wygrały talent show.

 

https://www.instagram.com/piotr_rubik/

 

Jak mówi kompozytor:

 

…dlaczego ludzie, których podziwiacie w przeróżnych talent show, z super głosem, potem nie są w stanie osiągnąć sukcesu?
Ja mam na ten temat swoją teorię (podpartą wieloletnim doświadczeniem).

 

Zdaniem Piotra Rubika, osoby biorące udział w talent show, bazują na wykonywaniu coverów. Jednak na nich nie zrobią kariery.

 

…musisz mieć własny, oryginalny, dobry repertuar. Nie zrobisz kariery na coverach.

 

Rubik twierdzi też, że wokalista nie może grać koncertów bazując na utworach innych gwiazd.

 

Internauci zgodzili się z tą refleksją Piotra Rubika. Jednak repertuar to tylko jeden z elementów. Z pewnością o karierze danego człowieka waży też wiele innych czynników takich jak motywacja, nastawienie na cel i psychika danej osoby.

 

>>>Znaczące nagranie Pauliny Smaszcz. Pokazała jak tańczy BEZ stanika!