ZDROWIE&URODA

Roksana Węgiel rozwścieczyła fanów! „Boże, widzisz i nie grzmisz !!!”

Roksana Węgiel dopiero co skończyła 18 lat (urodziła się 11 stycznia 2005 r.) i niemal z dnia na dzień na jaw wyszły rewelacje na temat nastolatki.

Po pierwsze Roxie ujawniła, że ma znacznie starszego od siebie partnera, z którym zapewne zaczęła się spotykać w czasie, gdy była jeszcze nieletnia. Okazało się też, że Kevin ma już dziecko, więc 18-latka ma szansę zostać macochą chłopca.

Z kolei najnowszy post, jaki zamieściła Roksana Węgiel, naprawdę rozwścieczył jej fanów.

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

Nastoletnia gwiazda opublikowała wpis, w którym promowała biżuterię. Internauci jednak zwrócili uwagę na wygląd Roxie.

Już wcześniej pojawiały się podejrzenia, że 18-latka poprawiała urodę, a na najnowszym zdjęciu jeszcze bardziej rzuca się to w oczy.

 

Boże kochany, widzisz i nie grzmisz !!! Takie dziecko ,a wygląda już jak po kilku operacjach plastycznych ???? Gdzie są jej rodzice ?? Pewnie tylko siedzą i liczą kasę , którą córcia zarabia ,zamiast chodzić do szkoły….. Brak słów …..

 

Jprd dziewczyno masz 18 lat a wyglądasz na 30 co to będzie jak ci wskoczy prawdziwa 30-stka

 

Kiedy minie moda na „ulepszanie siebie samej” i np. Robienie sobie ust? Uhhh to ochydnie wygląda jak dla mnie i jestem pewien że większość facetów przyzna mi rację w tym aspekcie…wolimy naturalne piękno a nie sztuczne przyssawki do szyb!!

– pisano pod zdjęciami.

 

Roksana nie odniosła się do tych komentarzy. Wydaje się jednak, że 18-stka to faktycznie za wcześnie na ingerencję w urodę, szczególnie, że Roxie nie miała żadnych ewidentnych defektów…

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/

 

https://www.instagram.com/roxie_wegiel/