ZDROWIE&URODA

Wysiadał z tramwaju. Chwilę później wylądował na masce! (VIDEO)

Przez banalny błąd kierującej, mężczyzna mógł zginąć przez zderzenie z samochodem. Policja opublikowała nagranie ku przestrodze.

Video zarejestrowała kamera na tramwaju. Dzięki temu widać dokładnie, jak wysiadający z tramwaju zostaje uderzony przez Toyotę.

 

fot. screen youtube KOMENDA MIEJSKA POLICJI GDAŃSK

 

Pasażer wysiadał z tramwaju i chwilę później wylądował na masce osobówki. Jak informuje policja w Gdańsku:

 

…kierująca toyotą 29-letnia mieszkanka Gdańska jadąc prawym pasem ruchu ul. Oliwskiej, na wysokości przystanku tramwajowego, podczas omijania tramwaju nie zastosowała się do obowiązku zatrzymania pojazdu, by zapewnić pieszym swobodne dojścia do chodnika i potrąciła wysiadającego z tramwaju mężczyznę, który został przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili stan 29-latki alkomatem. Kobieta była trzeźwa.

 

W komentarzach pod filmem internauci nie mieli litości dla kierującej pojazdem i zerową reakcją czy chęcią udzielenia pomocy. Zwrócono też uwagę, że choć to pieszy miał pierwszeństwo, to również mógł sprawdzić, czy jednak nikt nie jedzie.

 

Zabierać prawo jazdy za takie coś dożywotnio, jak ktoś jest upośledzony to nie powinien prowadzić pojazdów.

sprawczyni wypadku to po 1 prawo jazdy do wyjebania dozywotnio ale dwa, ze nie spieszyla sie zbytnio z jakakolwiek reakcja/pomocą.. je pierdole. pasazerowie tramwaju jak i sam motorniczy tez wszyscy wyjebane , pieknie po prostu

 

Jak się wychodzi z tramwaju czy autobusu to sie patrzy, a nie idzie jak kołek. Pierwszeństwo nie ma tu nic do rzeczy, bo możesz być trupem i co Ci po tym pierwszeństwie?

 

Nagranie z Gdańska poniżej.