ZDROWIE&URODA

Czy Agnieszka Radwańska będzie uczyć syna gry w tenisa! Jej odpowiedź Was zaskoczy!

Agnieszka Radwańska to jedna z najbardziej znanych tenisistek, finalistka Wimbledonu 2012 i zwyciężczyni kończącego sezon turnieju WTA Finals w 2015 roku.

W 2018 roku poinformowała o zakończeniu swojej kariery tenisowej, a rok wcześniej Agnieszka Radwańska wzięła ślub ze swoim sparing partnerem Dawidem Celtem. Para doczekała się dziecka, bo w lipcu 2020 roku urodził się ich syn, Jakub.

 

Jak opowiadała tenisistka w Dzień Dobry TVN, bardzo dobrze czuje się w roli mamy i podoba jej się życie rodzinne. Do tej pory w zasadzie go nie znała, bo niemal cały rok przebywała w rozjazdach. Wszystko pobyło podporządkowane treningom i zwodom:

 

Dobrze mi na własnej kanapie, w swoje kuchni. W roku spędzałam w Polsce zazwyczaj dwa, trzy miesiące po 12 dni. Przy małym dziecku wszystko się zmienia. Teraz jest życie rodzinne.

 

Tenisistka przyznała też, że chciałaby mieć drugie dziecko. Sama ma siostrę – Urszulę Radwańską – pamięta, że zawsze było z kim się pobawić czy porozmawiać.

Prowadzący zapytali też Agnieszkę Radwańską, czy chciałaby by jej syn grał zawodowo w tenisa. Potwierdziła, że na pewno będzie go uczyć gry, ale to on sam zobaczy, czy mu się podoba i czy będzie chciał grać. Najbardziej jednak zaskakują informacja, że mały Kubuś ma już własną rakietę! Przypomnijmy, że chłopczyk ma dopiero pół roku!

 

Agnieszka i Jakub – https://www.instagram.com/aradwanska/?hl=pl

 

źródło: Dzień Dobry TVN