GWIAZDY

Zaskakująca wiadomość od Rafała Brzozowskiego: „nasza wspólna podróż dobiegła końca.”

Rafał Brzozowski to wokalista i prowadzący program „Jaka to melodia”. W maju będzie reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji.

Wybór Rafała Brzozowskiego wzbudził wiele negatywnych emocji i wywołał krytykę w branży. Sam wokalista do sprawy podszedł na spokojnie i zapewnia, że robi wszystko, by wypaść jak najlepiej.

 

Jednak ze sprawami zawodowymi zbiegła się zaskakująca informacja dotycząca życia prywatnego Rafała Brzozowskiego. Prezenter od ośmiu lat związany był z Anną Tarnowską – finalistką wielu konkursów piękności i modelką.

 

Dziś jednak na profilach Rafała i Anny pojawiły się analogiczne oświadczenia:

 

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki.

 

Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać.

– napisał Rafał, a taki sam wpis pojawił się u Anny.

 

W komentarzu Edyta Górniak zamieściła ciepłe słowa:

 

Relacje się przekształcają.
To naturalny ich proces. Najważniejsze, że pozostajecie w życzliwości i w Przyjaźni.
To łagodzi czas transformacji dla obu stron. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój występ Eurowizyjny 🦋🎶

 

Jednak większość internautów była zdziwiona informacją o rozstaniu, a to z tego powodu, że mało kto wiedział o związku Anny i Rafała. Zarówno na jego jak i na jej profilu w zasadzie nie ma wspólnych zdjęć. Jak na tak długi związek tego typu „ukrywanie się” było zastanawiające.

 

Zobacz też: Były w szoku, gdy zobaczyły, co Kasia Tusk ma na stole! (FOTO)

 

 

https://www.instagram.com/rafal_brzozowski_official/