CELEBRYCI

Były w szoku, gdy zobaczyły, co Kasia Tusk ma na stole! (FOTO)

Kasia Tusk to blogerka, której instagramowy profil wygląda wręcz idealnie.

Pełen jest stylowych zdjęć w spokojnej tonacji. Kasia Tusk prezentuje dopracowane wnętrza, w których zawsze panuje porządek. Jeśli jest jakiś element nieładu, to też z pewnością dobrze zaplanowany i przemyślany.

 

Czasem jednak ten perfekcjonizm może obrócić się przeciwko blogerce. Z okazji Wielkanocy Kasia Tusk pokazała zdjęcie swojego świątecznego stołu. Widać na nim sernik, ciemny chleb (lub ciasto) oraz cytryny.

 

Gdy masz wrażenie, że po wczoraj twoje ciało jest z sernika. #amozedokladka

– napisała Kasia.

 

https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/

 

Jak widać, chciała nawiązać do świątecznego obżarstwa. Jednak kilka osób zwróciło uwagę na nieco pognieciony obrus, jaki blogerka położyła na stole!

 

…wyglada dosyc niechlujnie, tez kiedyś taki miałam, ale wyrzuciłam🙈😅

 

Pani Katarzyno, czy Pani ten obrus w ogóle prasowała?!

– dopytywały zszokowane internautki.

 

Kasia Tusk wyjaśniła, że obrus jest lniany, więc taka jest jego natura. Inne fanki blogerki także stanęły po stronie blogerki:

 

To czepianie się do tego obrusu jest chamskie , to są artystyczne zdjecia eklektyczne i minimalistyczne, piękno prostoty ukryte w detalach a stoły uginające się od zarcia wcale nie wyglądają pięknie i nie swiadczą o bogactwie tylko o obżarstwie 😕

 

Obrusy wykrichmalone i uprasowane na blachę są out… Tak samo jak te z nienaturalnych materiałów 😊 Kasiu, błagam rób tak dalej… 😍

 

Tym samym perfekcyjny wizerunek Kasi został obroniony 🙂

 

Zobacz też: Pokazała, co postawiła w miejsce pianina Zbyszka. Fani gratulują Zamachowskiej!