CELEBRYCI

Znana polska modelka w ciąży. Radosne wieści przekazała jej mama!

Polska modelka, która wiele razy informowała o swoich problemach ze zdrowiem, teraz zaszła w ciążę.

Wieści o przyszłym potomku przekazała jej mama!

 

https://www.instagram.com/grace_kubicka/

 

Sandra Kubicka w ciąży

Chodzi o Sandrę Kubicką (28 l.), która od 2021 roku związana jest z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Jednak pomimo swojej urody oraz popularności, młoda kobieta od lat ma problemy ze zdrowiem. Wcześniej opowiadała o sprawach hormonalnych, a niespełna pół roku temu trafiła do szpitala. Tam okazało się, że ma przednowotworowy stan szyjki macicy. Zapewniała jednak, że zrobi wszystko, by wyzdrowieć i od razu podejmuje leczenie.

 

Sandra Kubicka – mama, Grace Kubicka

Jak widać, wszystko poszło na tyle dobrze, że Sandrze udało się zajść w ciążę. Wieści o tym wydarzeniu przekazała jej mama – Grace Kubicka.

Mama Sandry wygląda niemal jak jej siostra. Także jest blondynką, a córkę urodziła w młodym wieku, bo sama obecnie ma 47 lat. Grace Kubicka pracuje w jednym z łódzkich klubów sportowych jako trener personalny i ma też spore grono obserwatorów na instagramie.

 

Najpiękniejszy prezent jaki mogłabym sobie wymarzyć ???????? @sandrakubicka @alekbaron Jestem Najszczęśliwszą Babcią na Świecie ????????‍♀️ ????❤️❤️. #babcia#wnuczek#milosc#szczescie#radosc#kochamnajbardziejnaświecie

– napisała publikując zdjęcia ciężarnej Sandry, a jak wynika z wpisu, ma urodzić się chłopczyk.

 

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji dla rodziców oraz przyszłej babci. My możemy życzyć zdrowia oraz tego, by ciąża i rozwiązanie przebiegły spokojnie.

Wiadomo po co Rozenek poleciała do Dubaju! „Kobieto jesteś nie do zajechania”!