BIZNES&POLITYKA GWIAZDY

Aktor „M jak Miłość” z zarzutami. Faktury na kilkaset tysięcy złotych!

Tomasz Oświeciński (50 l.) to aktor znany z serialu „Klan”, „M jak Miłość”, „Pierwsza Miłość” czy „Dzielnica strachu”. Jest także trenerem personalnym i zawodnikiem MMA.

W latach 90 został skazany na dwa lata więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Teraz wobec aktora pojawiły się inne zarzuty.

 

https://www.instagram.com/tomasz_oswiecinski_official/

 

O sprawie pisze Super Express i informuje też, że aktor wyraził zgodę na publikację wizerunku. Tym razem chodzić ma o oszustwa podatkowe i posługiwanie się fakturami na kilkaset tysięcy złotych.

 

Tomasz Oświeciński zarzuty

Aktorowi zarzucono posługiwanie się „poświadczającymi nieprawdę fakturami” oraz „zawyżenie kosztów przychodu”.

 

W toku śledztwa ustalono, że w latach 2018–2019 r. Tomasz O. posłużył się do rozliczeń podatkowych w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej poświadczającymi nieprawdę fakturami na łączną kwotę blisko 610 tys. zł.

– poinformowała cytowana przez SE.pl rzeczniczka Prokuratury, Aleksandra Skrzyniarz*

 

Tomasz Oświeciński zapewnia, że po swoich dawnych doświadczeniach, zmienił swoje życie. Obecnie okazał się zbytnią naiwnością:

 

Zaufałem nieodpowiedniej osobie, a teraz ponoszę tego konsekwencje. Nie unikam odpowiedzialności, pójdę do sądu i udowodnię swoją niewinność oraz oczyszczę dobre imię.

– powiedział w rozmowie z Super Expressem.

 

Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie. „Serce mi pękło”

 

 

* cyt. se.pl