CELEBRYCI

Zwiastun „Rozenek cudnie chudnie”. „Ten program to jakaś żenada roku” – komentują internauci.

Stacja TVN Style zapowiada nowy program pt. „Rozenek cudnie chudnie” z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan.

„Rozenek cudnie chudnie” oglądać będzie można już od 1 lutego, a emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na godzinę 20.10. Jak podano w opisie programu, ma on mieć charakter poradniczy:

 

Co robić, by po porodzie odzyskać zgrabną sylwetkę i dobrą formę? Z jakich diet skorzystać? Do jakich specjalistów udać się po poradę? Jak połączyć bycie na diecie z wymagającą nie lada wysiłku opieką nad maluszkiem?

 

Na instragramie pokazano zwiastun „Rozenek cudnie chudnie”, a internautki nie szczędziły krytyki. Po pierwsze zarzuciły Małgorzacie Rozenek hipokryzję. W zwiastunie celebrytka mówi bowiem, że ma dosyć presji dobrego wyglądu. Tymczasem firmowanie show o odchudzaniu całkiem przeczy takim stwierdzeniom:

 

Ma dosc presji i kultu ciała, ale chudnie przy kamerach….hmmm🙄

 

Żenująca jest ta kobieta.

 

Co za hipokryzja🤦🏼‍♀️ ma dość presji środowiska i kultu ciała🤦🏼‍♀️ Na każdym jej story na IG nałożony filtr, na zdjęciach nałożony filtr i photoshop, aż blaty, szafki i ściany wygina. Dla mnie Gośka to oszustka, hipokrytka i atencjuszka żebrząca o lajki żeby poprawić sobie humor, a co z humorem i psychiką kobiet i młodych dziewczyn, które wierzą, że operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej to drzwi do sukcesu i szczęścia.

 

ma dość presji, dlatego się jej poddaje? – https://www.instagram.com/tvnstyle_official/

 

Inni uważają, że pani Rozenek za dużo jest w mediach i ciekawsze byłoby pokazanie kogoś innego:

 

Taaa, kolejny gniot z udzialem slupa reklamowego🙄

 

Lubię ją, ale pomysł na ten program to jakaś żenada roku. Nie. Nie. Nie 👎

 

Czytając komentarze pod zwiastunem „Rozenek cudnie chudnie” nie sposób nie zgodzić się z tymi opiniami… Będziecie oglądać?