GWIAZDY

21-letnia Wiktoria Gąsiewska ma ciężkie życie. Gorsze niż rolnik!

Wiktoria Gąsiewska urodziła się w Warszawie i tutaj też pracuje, bo zadebiutowała już jako sześciolatka w serialu „Na dobre i na złe”.

Później zyskała wielką popularność dzięki roli w „Rodzinka.pl”. Obecnie 21-letnia Wiktoria Gąsiewska gra w „Barwach Szczęścia”.

 

ma gorzej niż rolnik? – https://www.instagram.com/wiktoria_gasiewska/

 

Nie wiemy, czy aktorka często bywa na wsi i czy zna pracę rolnika, jednak z okazji Dnia Kobiet zacytowała znaczący fragment książki Helen Fielding pt. „Dziennik Bridget Jones”:

 

Bycie kobietą jest gorsze od bycia rolnikiem – mamy tyle roboty z plewieniem i pryskaniem upraw: trzeba depilować nogi woskiem, golić pach, skubać brwi, ścierać pumeksem stopy, złuszczać i nawilżać naskórek, oczyszczać pory, farbować odrosty, malować rzęsy, piłować paznokcie, masować cellulitis, gimnastykować mięśnie brzucha. W dodatku te wszystkie zabiegi są tak precyzyjne, że wystarczy kilka dni, aby się całkiem zapuścić… ~Helen Fielding

 

Dalej pojawiły się życzenia dla wszystkich pań:

Pamiętajcie jednak ze „ nobody’s perfect” i czasami może nam się zwyczajnie w świecie nie chcieć #kobietazmiennajest 🤷🏼‍♀️❤️. Wysyłam dużo miłości i dobroci dla nas kobitek, bądźmy dla siebie wzajemnie największym wsparciem❤️

 

Podzielacie punkt widzenia Wiktorii na temat trudów kobiecości?

 

Zobacz też: Wychudzona Wiktoria Gąsiewska prezentuje umięśniony brzuch. „😲wow💪💪 jestem pod wrażeniem 🔥🔥🔥👍”