GWIAZDY

Koroniewska z nagrodą „Wprost”. Wiedzieliście, że jest TAKA kategoria???

Joanna Koroniewska została uhonorowana nagrodą tygodnika „Wprost” w ramach ShEO Awards. Zaskakuje jednak kategoria, w jakiej dostała to wyróżnienie.

45-letnia Joanna Koroniewska to aktorka i influencerka (na instagramie ma 743 tys. obserwujących). Prywatnie jest żoną Macieja Dowbora i mamą dwóch córek.

Mogłaby więc otrzymać wyróżnienie związane z aktorstwem, czy też jako propagatorka różnych akcji społecznych, w które się angażuje. Tymczasem kategoria, w jakiej dostała ShEO Award, jest z zupełnie innej dziedziny.

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

ShEO Awards – co to?

 

ShEO Awards to nagrody przyznawane przez „Wprost”. Nazwa to „połączenie dwóch słów: CEO – chief executive officer, dyrektor generalny oraz She – ona”. Tygodnik wyróżnia:

 

„…liderki, które zmieniają świat i są inspiracją dla innych. Nagroda jest uhonorowaniem ich osiągnięć w różnych dziedzinach: ekologii, gospodarce, zdrowiu, mediach, sporcie, kulturze, działalności społecznej”

– czytamy na stronie „Wprost”.

 

Koroniewska – ShEO Award – w jakiej kategorii?

 

Jak się okazuje dla Joanny Koroniewskiej stworzono nieszablonową kategorię i to właśnie w tej dziedzinie została wyróżniona. A chodzi o NATURALNOŚĆ.

 

???? W świecie, w którym dzieje się „wszystko, wszędzie, naraz” udowadnia, że tylko dystans nas uratuje ????

???? Laureatką w kategorii „PROMOTORKA NATURALNOŚCI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH” zostaje Joanna Koroniewska ????

 

>>>Aleksandra Domańska publicznie do Marcina: „Panie Hakielu, przepraszam”

 

Nagroda za naturalność

 

Sama nagrodzona napisała:

 

Ja nadal nie mogę w to uwierzyć! ????????
Za naturalność nareszcie możemy otrzymywać nagrody! (…)

 

Chciałabym tę nagrodę dedykować tym wszystkim Kobietom, które potrzebują wsparcia! Pamiętajcie, ja też kiedyś byłam po drugiej stronie. I wcale nie taka silna. Zapewniam, to też można wypracować, można w sobie zmienić.
Pamiętajmy kochane Kobiety, że tylko wtedy kiedy będziemy wspierać się nawzajem, będziemy się budować!
Dlatego nieważne CO robisz, KIM jesteś i jak wyglądasz, jeśli pozostajesz w zgodzie z sobą to jest NAJWAŻNIEJSZE !

 

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska bardzo często pokazuje się bez makijażu, czy w potarganych włosach. Z tego też powodu otrzymuje wiele hejterskich wiadomości. Z drugiej strony jednak inne kobiety są jej wdzięczne, że prezentuje normalny, a nie „instagramowy” wizerunek.