GWIAZDY

Zagrała w filmie Dody. Teraz spodziewa się dziecka!

Informując o obsadzie „Dziewczyn z Dubaju” Doda podkreślała, że chce wybrać aktorki (bo głównie chodziło o role kobiecie), które nie są tak „opatrzone” jak najpopularniejsze aktorki obsadzane niemal w „każdej” produkcji.

Tym samym do pracy na planie „Dziewczyn z Dubaju” Doda zaprosiła Paulinę Gałązkę, Kasię Sawczuk, Olgę Kalicką i Annę Karczmarczyk. W filmie zagrali także Katarzyna Figura, Jan Englert i Beata Ścibakówna. Premiera produkcji zaplanowana była na początek 2021 roku, jednak z powodu zamknięcia kin, te plany zostały wstrzymane. Nie podano jeszcze nowego terminu, ale wstępnie mówi się o kwietniu 2021.

 

Zdjęcia do filmu zakończono jesienią 2020 roku, a teraz jedna z głównych aktorek poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka. Chodzi o Annę Karczmarczyk – aktorkę znaną z filmu „Galerianki”, czy „Pitbull. Nowe porządki”. Grała także w serialach „Na Wspólnej”, „M jak Miłość” oraz „Na dobre i na złe”.

 

https://www.instagram.com/anna_karczmarczyk/

 

Anna Karczmarczyk od 2018 roku jest żoną producenta telewizyjnego – Pascala Litwina. Na swoim profilu aktorka zamieściła zdjęcie z mężem i napisała:

 

oni są moją siłą 🤍 czekamy na Ciebie kruszynko!

 

Pod jej wpisem pojawiło się wiele gratulacji zarówno od fanów, jak i od koleżanek po fachu. My też życzymy wszystkiego dobrego 🙂

 

Zobacz też: Nabrała wszystkich. Iza Krzan ukrywała to prawie rok!

 

https://www.instagram.com/anna_karczmarczyk/