ZDROWIE&URODA

Agata Młynarska niczym Chodakowska! Dziennikarka rzuciła TYLE kilogramów!

Agata Młynarska pochwaliła się, że udało jej się znacznie schudnąć.

57-letnia Agata Młynarska nie wyglądała na osobę z nadwagą, najwyraźniej jednak dziennikarka postanowiła schudnąć przed wakacjami. Jak przyznała zrzucenie kilku kilogramów zajęło jej dwa miesiące.

 

Dziennikarka porównała się do trenerki Ewy Chodakowskiej, bo do swojego wpisu dodała hasztag #chodakowskątojaniebędęalesięzbliżę [chodakowską to ja nie będę ale się zbliżę] oraz #mam57latiniezamierzamsiepoddac [mam 57 lat i nie zamierzam sie poddac].

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

Agata Młynarska cierpi na chorobę jelit zwaną chorobą Leśniowskiego-Crohna oraz choruje na astmę. Tym samym aktywność fizyczna dla dziennikarki nie jest tak oczywista jak dla osób zdrowych. Mimo to, udało jej się schudnąć aż 5 kilogramów!

 

Dwa miesiące skupienia wyłącznie na walce z bólem. Konsekwencja, ćwiczenia, pływanie, dieta, „długa przerwa między pierwszym i ostatnim posiłkiem, presoterapia, masaże, odpoczynek i praca w limitowanym czasie, a nie non stop, jak kiedyś. Słowem dzień świstaka. Efekt- 5 kg mniej, nie kuleję i nie zamierzam się poddać!

– napisała.

 

Internauci gratulowali Agacie jej wytrwałości i życzyli zdrowia. Jak widać, wytrwałość i konsekwencja przynoszą efekty i to bez względu na wiek 🙂