ZDROWIE&URODA

Artur Szpilka zrobił coś przerażającego. Nie próbujcie go naśladować! (VIDEO)

Artur Szpilka (31 l.) to polski bokser. Jego partnerką jest Kamila Wybrańczyk.

Wczoraj Artur Szpilka i jego dziewczyna postanowili spędzić sobotę w bardzo modny obecnie sposób. Na początek zaplanowali morsowanie, a później saunę.

Jednak to, co zrobił bokser wzbudza prawdziwe przerażenie. Internauci nie szczędzili słów krytyki. Padały nawet typowo hejterskie komentarze:

 

Tyle razy po łbie dostał to zgłupiał.

 

Mózg mniejszy od fistaszka

 

Zachowanie idioty, dobrze że nic mu się nie stało

 

Każde uderzenie w głowę to ileś tam połączeń nerwowych mniej Nie dziwi nic

 

Trochę tych ciosów w cymbał przyjął. Dla przyszłych niezbyt utalentowanych adeptów pięściarstwa doskonała lekcja pokory. Nie idźcie tą drogą co ten idiota.

–  czytamy pod video z udziałem Artura Szpilki.

 

Na nagraniu widać, jak bokser bez żadnych wstępów wskakuje do lodowatej wody. Ale to nie wszystko! Bo Artur Szpilka od razu nurkuje pod lód!

Takie zachowanie spowodować może szok termiczny. Wpłynięcie pod lód – dezorientację i niemożność wypłynięcia. Kilka dni temu w podobny sposób zginął inny mors (zobacz tutaj).

 

Patrząc na profil Artura Szpilki widać, że morsuje w wodzie już od jakiegoś czasu. Dodatkowo biega rozebrany po mroźnym powietrzu. Nie zmienia to jednak faktu, że jego zachowanie było bardzo ryzykowne. Co więcej, mogą się znaleźć i tacy, którzy ze chcą to naśladować. Zdecydowanie to odradzamy!

 

>>>O krok od tragedii! Kobieta położyła się na torach! (VIDEO)

 

 

 

 

https://www.instagram.com/artur_szpilka/?hl=pl