ZDROWIE&URODA

Kaczorowska ujawnia sekret swojej figury! To NIE dieta cud czy zestaw ćwiczeń!

30-letnia Agnieszka Kaczorowska to tancerka i aktorka. Obecnie jest bardzo szczupła, jednak jak widać na starych zdjęciach, nie zawsze tak było.

Tuż po świętach Bożego Narodzenia Agnieszka Kaczorowska zamieściła video, które „rozwścieczyło” internautów. Prezentując bardzo szczupły brzuch napisała:

 

Jak tam forma po pierniczkach i pierogach? 😎

A jaki był to rok dla Waszego ciała i Waszej fizyczności ? Daliście mu troskę, uwagę, opiekę czy spadło na dalszy plan? To właśnie nasze ciało niesie nas przez to życie. Warto o nie zadbać. Niekoniecznie podążając za modą czy oczekiwaniami z zewnątrz.

 

 

Pod postem pojawiły się krytyczne wpisy. Część osób twierdziła, że Kaczorowska jest zbyt szczupła i mało apetyczna, inni pisali, by nie „drażniła” takim widokiem.

Aktorka odpowiedziała na te „zarzuty”.

 

Aga Kaczorowska zaprosiła internautów na lajfa dotyczącego figury i wyglądu (czwartek, 29.12.2022 g. 21). Jednak już teraz wyjaśniła, że szczupłą figura to nie efekt diety czy ćwiczeń, ale mentalnego podejścia do siebie i swojego ciała:

 

Opowiem Wam o mojej wyboistej drodze i relacji z własną fizycznością.🥰

Uwaga! Nie dam Wam żadnej diety cud czy zestawu ćwiczeń, który zmienił moje ciało. Będzie znacznie bardziej od strony #mentalpower 🫶

I myślę, że to dobry moment na ten temat…zanim zaczniecie zgodnie z trendami robić noworoczne postanowienia (które według badań u większości mają przydatność maksymalnie 3 tygodni😱). Lepiej zrobić je w zgodzie ze sobą, a nie modą.❤️

 

Ciekawe na czym polegać ma ten trening mentalny. Ale z pewnością dziś aktorka wszystko wyjaśni.

 

https://www.instagram.com/agakaczor/