CELEBRYCI

Monika Richardson pisze książkę. Będzie petarda?!

50-letnia Monika Richardson już od 1995 roku jest związana z mediami. Największą popularność zyskała dzięki prowadzeniu programów „Europa da się lubić” i „Pytanie na śniadanie”.

Również jej życie prywatne miało medialny charakter. Monika Richardson miała bowiem trzech mężów: Willa Richardsona, Jamiego Malcolma i Zbigniewa Zamachowskiego, a to ostatnie małżeństwo było zawarte w atmosferze skandalu.

Teraz dziennikarka postanowiła napisać książkę. Będzie petarda?

 

https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Z pewnością Richardson miałaby wiele do powiedzenia jeśli chodzi o życie gwiazd, celebrytów, a także ich skrzętnie krywane tajemnice.

Tymczasem dziennikarka zdecydowała się podjąć temat z innej dziedziny. Jak bowiem wiadomo, jej syn, Tom Malcolm cierpi na Zespół Aspergera, czyli zaburzenia ze spektrum autyzmu. I właśnie takiej tematyki będzie dotyczyć książka Moniki.

 

Będzie książka o autyzmie i krzywdzących stereotypach dotyczących dzieci autystycznych. Czy, jeśli autyzm to nie choroba”, to dzieci autystyczne medycyna ma pozostawić samym sobie? Co to są „matki lodówki”? Kim był Rainman? O tym wszystkim będzie można przeczytać w naszym wspólnym dziele. Chcielibyście mieć taką książkę? Dajcie znać.

 

Przy pisaniu książki, Monikę Richardson będzie wspierać lekarka – dr Magdalena Cubała-Kucharska.

 

>>>Roksana Węgiel pokazała męża! [FOTO]