CELEBRYCI

Agnieszka Woźniak-Starak zaprasza do trójkąta! „kto jako pierwszy wylądował w trójkącie?”

Agnieszka Woźniak-Starak to dziennikarka radiowa i telewizyjna. Od 2020 roku pracuje jako jedna z prowadzących „Dzień Dobry TVN”.

44-latka wystąpiła jednak z nietypową propozycją. Agnieszka Woźniak-Starak zaprasza do trójkąta!

 

https://www.instagram.com/aga_wozniak_starak/

 

Tym razem jednak o chodzi o trójkąt, w jakim będą się odbywały rozmowy. Otóż dziennikarka wraz z przyjaciółką – Gabi Drzewiecką – założyła własny kanał na Youtube. Panie mają zamiar prowadzić tam rozmowy z wybranymi przez siebie gośćmi.

 

W 2023 zapraszamy do trójkąta 🙏 Zawsze chciałyśmy zrobić coś na własnych zasadach. Rozmawiać z kim chcemy, o czym chcemy i ile chcemy. Ruszamy z naszym kanałem na YouTube (link w bio). Będzie to miejsce gdzie znajdziecie rozmowy a nie wywiady. Naszym zdaniem bardzo ciekawe rozmowy, ale to ocenicie sami. Niebawem powiemy, kto jako pierwszy wylądował w trójkącie z nami, a póki co chwalimy się tymi, którzy nam pomogli 🙌

– napisały dziennikarki.

 

Pod informacją o nowym projekcie Agnieszki Woźniak-Starak pojawiło się wiele komentarzy. Internauci gratulowali pomysłu oraz pisali, że już czekają na pierwsze nagrania. I jak łatwo się domyślić, cykl rozmów nosi nazwę „Trójkąt”.

 

>>>Doda pozuje z partnerem. Ale CO stało się z jej nogami?!