GWIAZDY

Polsat żegna Piotra Gąsowskiego!

Piotr Gąsowski od samego początku występował w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie razem z Maciejem Dowborem tworzył parę prowadzących.

Po tym, jak z show została zwolniona Katarzyna Skrzynecka. Piotr Gąsowski w geście solidarności, sam też zrezygnował z pracy. Stało się to 7 stycznia 2023 r. i zacytował wtedy piosenkę:

 

Nieważne , co grasz,
Lecz w życiu najlepiej …
Zachować swą Twarz!!!

[więcej tutaj]

 

Stacja Polsat aż pięć dni czekała, by zamieścić informację na temat odejścia aktora z programu. Wpis jaki zmieścili wywołał gromy ze strony widzów!

 

screen https://www.instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo/

 

Na profilu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” napisano:

 

Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie #TTBZ! Piotrze dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu! ❤

 

A internauci wyrazili swoje niezadowolenie z tej decyzji:

 

No nareszcie o tym napisaliście! Rychło w czas! Od dawna już wiemy. Szkoda, to już nie będzie ten sam program. Niszczycie to, co było naprawdę świetne. Dramat.

 

Gąs jest tylko jeden! kim go chcecie zastąpić? To się nie uda..

 

Polsat widzowie nie chcą Waszych zmian

 

Pani Kasia i Pan Piotr , to filary tego programu . Podobnie jak ja, wielu fanów zrezygnuje z oglądania kolejnych emisji !!!

 

Nowy Pan prezes Polsatu popłynął delikatnie za daleko…nie szanuję tego Pana.

 

Kto zastąpi Piotra Gąsowskiego?

 

Jak informuje Super Express, nowym prowadzącym zostanie Maciej Rock (44 l.).

Maciej Rock był prowadzącym program „Idol”, „Must Be the Music. Tylko muzyka” i inne. Od 2013 roku jest dziennikarzem RMF Maxxx.

Drugi prowadzący – Maciej Dowbor – jak do tej pory nie skomentował afery kadrowej w Polsacie. Jak jednak wiadomo, przyjaźni się z Maciejem Rock, więc być może zaakceptuje zmianę kolegi prowadzącego program.