CELEBRYCI

Kwaśniewska zagroziła mężowi! „Jak mi tu zaraz nie napisze… to się rozwodzę”!

Aleksandra Kwaśniewska (41 .) i Kuba Badach (46 l.) małżeństwem są od 2012 r., a więc w tym roku przypada dziesiąta rocznica ich ślubu.

Para uchodzi za zgodną, dziś jednak Aleksandra Kwaśniewska zagroziła mężowi rozwodem. Wszystko zaczęło się od starego zdjęcia dziennikarki.

Widzimy na nim znacznie młodszą i smuklejszą Aleksandrę w staniku z gorsetem.

 

https://www.instagram.com/aleksandraleksandrowna/

 

Pod fotografią Kuba Badach napisał:

 

Nie wiem, czy Ci mówiłem, ale uwielbiam to zdjęcie😍

 

Dziś jednak Kwaśniewska zamieściła zdjęcie, na którym ma zdecydowaną minę i siedzi za kółkiem. Treść wpisu nawiązuje do dyskryminujących słów Jarosława Kaczyńskiego. W odpowiedzi dziennikarka wymieniła swoje męskie cechy i zamiłowania:

 

Sama jestem bardzo dobrym kierowcą (wiem, nieskromne, ale prawdziwe 🙂), z rozpalaniem ognia radzę sobie najlepiej w rodzinie, bez problemu otwieram słoiki (mama mówi na mnie Wyrwidąb Waligóra), z pasją oglądam rozgrywki sportowe (sama, bo Kuby to w ogóle nie interesuje), lubię matematykę, w sytuacjach kryzysowych nie ulegam emocjom i jestem nastawiona na działanie, nie znoszę różowego, choć kocham różowe kwiaty, lubię gotować, ale nie cierpię sprzątać (Kuba natomiast sprząta świetnie i co dla mnie niepojęte, z entuzjazmem), nie bierze mnie tak zwana literatura kobieca (co to w ogóle za termin?), za to kręcą krwawe kryminały, ziewam na myśl o szydełkowaniu, ale w piłkarzyki mogę tłuc do rana, i tak dalej, i tak dalej.

– przekonywała.

 

Na wstępie jednak zwróciła się do męża i zagroziła mu:

 

Jak mi tu zaraz @tenkubabadach nie napisze, że lubi to zdjęcie tak samo, jak to z fartuszkiem, to się rozwodzę 😜

 

Myślicie, że i to zdjęcie oraz takie wyznanie Kuba Badach lubi tak samo jak zdjęcie z fartuszkiem?