Marietta
CELEBRYCI

Chris i Marietta JUŻ się ROZSTALI! Znamy powód!

Chris i Marietta to zwycięzcy pierwszej edycji programu „Hotel Paradise”. Mimo iż para zapewniała, że łączy ją prawdziwe uczucie, ich związek nie przetrwał próby czasu. Dlaczego postanowili się rozstać?

Miłość Chrisa i Marietty

Chris i Marietta zwyciężyli pierwszą edycję „Hotelu Paradise”. Mimo iż wszystko wskazywało, że będą na zawsze razem, ich związek rozpadł się zaledwie kilka tygodni po zakończeniu programu.

Tuż po opuszczeniu rajskiej wyspy, para wspólnie zamieszkała w Warszawie i często dzieliła się w sieci wspólnymi zdjęciami i postami. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu…

To już koniec

Fani pary zauważyli, że już od jakiegoś czasu na ich profilach nie pojawiają się żadne wspólne zdjęcia. Czy to oznacza, że Chris i Marietta już się ze sobą rozstali? Niestety tak.

Chris
IG

Komentarz Chrisa

Na oficjalnym profilu Chrisa pojawił się post, w którym celebryta wyjaśnił, dlaczego nie jest już chłopakiem Marietty. Okazuje się, że mimo usilnych prób, para najzwyczajniej w świecie się ze sobą nie dogadywała…

„(…) Ostatnio zauważyliście, że nie ma nas na wspólnych relacjach i coraz mniej wspólnych zdjęć, więc z przykrością informujemy, że mimo wielu prób i starań doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem jest się rozstać. Jest to nasza wspólna decyzja. Oboje zrobiliśmy i daliśmy z siebie wszystko. Niestety nie udało się i musimy się z tym pogodzić. (…) Marietta, dziękuję Ci za wszystko i te niesamowite wspomnienia. To była najpiękniejsza przygoda w moim życiu. Życzę Ci szczęścia i wszystkiego dobrego” – czytamy na profilu Chrisa.

Chris
IG

Wypowiedź Marietty

Marietta także potwierdziła, że nie jest już dziewczyną Chrisa.

„Kochani. Miałam nadzieje, że nie będę nigdy pisać tego postu, ale stało się. Coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety nasz związek z Chrisem dobiegł końca, była to nasza wspólna decyzja, jak się okazało, jesteśmy zbyt różni…” – napisała.

Szkoda, że się rozstali?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram