GWIAZDY

„Wyszłam z siebie i stanęłam obok!” Anna Dereszowska dementuje fake news na swój temat!

Anna Dereszowska (40 l.) z Piotrem Grabowskim ma córkę Lenę (ur. 2008), a z Danielem Duniakiem syna Maksa (ur. 2015).

Obecnie aktorka jest w trzeciej ciąży i sądząc po rozmiarach brzuszka Anna Dereszowska może rodzić już na dniach. Kilka dni temu jednak gościła w programie „Dzień Dobry TVN”.

Tematem rozmowy było picie alkoholu w ciąży oraz:

 

kampanii #ciążatrzeźwystartprocentuje Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego w Katowicach , mającej na celu obalenie mitów na temat picia alkoholu w ciąży (nie można określić jaka dawka alkoholu wypita przez mamę w ciąży może być niebezpieczna dla dziecka, więc w ciąży bezwzględnie należy unikać alkoholu w ogóle!)

 

Niestety ktoś w redakcji serwisu internetowego dziendobry.tvn.pl do artykułu na temat tej rozmowy, dodał tytuł przeczący faktom. Brzmiał on „Anna Dereszowska wyznała, że zdarzyło jej się napić w ciąży”. Temat podchwyciło wiele innych serwisów i w sieci pojawiły się artykuły, w których pisano, że Dereszowskiej zdarzyło się napić w ciąży.

 

https://www.instagram.com/dereszowska/

 

O tym fake news aktorkę poinformowali jej fani. W ramach zadośćuczynienia TVN zaproponował Dereszowskiej kolejną rozmowę w studio. Za spotkanie podziękowała:

 

Będąc w 9 miesiącu ciąży, kiedy wczoraj zauważyłam informacje od swoich obserwatorów na IG (dziękuję za Waszą czujność ❤️❤️❤️), że coś takiego miało miejsce, prawie wyszłam z siebie i stanęłam obok!
Dziękuję za taki zastrzyk adrenaliny, teraz go nie potrzebuję!

 

Aktorka tak podsumowuje wpadkę „Dzień Dobry TVN”:

 

Niepijąca alkoholu w ciąży ja i moje kolejne już -trzecie niepijące bobo pod sercem, serdecznie pozdrawiamy „redaktorów” serwisu dziendobry.tvn.pl oraz profilu FB programu! 🥂

 

Internauci sugerowali by Anna Dereszowska podjęła kroki prawne względem stacji i żądała zadośćuczynienia za podanie nieprawdziwych informacji.

 

>>>Tomasz Wolny uderza z Kubę Wojewódzkiego. „Naczelny błazen dał głos”