GWIAZDY

To dla niego Cichopek rozstała się z mężem. Hakiel podał imię!

Na początku marca 2022 r. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o swoim rozstaniu.

W identycznych oświadczeniach Cichopek i Hakiel prosili o to, by uszanować ich prywatność i zapowiadali, że więcej nie będą się wypowiadać na temat rozpadu małżeństwa [zobacz tutaj].

Marcin Hakiel jednak nie wytrzymał i najpierw o związku z Kasią pisał na instagramie. Odpowiedział na przykład na zarzut, że udawali udane małżeństwo czy informował, gdzie teraz mieszka.

 

Ale to nie wszystko, bo teraz tancerz udzielił wywiadu Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie „Miasto Kobiet”.

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Hakiel nie krył, że to Katarzyna Cichopek podjęła decyzję o rozstaniu:

 

Nie będę ukrywał, że ta cała sytuacja była dla mnie ciężka i wydaje mi się, że pomimo tego, że jestem mężczyzną, to wydaje mi się, że… Ja się tego nie wstydzę tego co przeżyłem, tego co przeżywam i co będę przeżywał. Tego rozstania. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej drugiej osobie*

 

 

Jak się okazało, powodem zakończenia związku nie była szeroko pojęta „różnica charakterów”. Z tego, co powiedział Marcin Hakiel wynika, że został porzucony dla innego mężczyzny. Tancerz, wie kim jest jego rywal:

 

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu*

 

Tancerz nie ujawnił imienia nowego partnera Kasi, choć pewnie to kwestia czasu, gdy pochwali się sama zainteresowana.

 

Zobacz też:

Edyta Górniak z niesamowitą piosenką! Nowy utwór poruszył fanów (VIDEO)

 

*cyt. za Jastrząb Post