CELEBRYCI

Anna Wendzikowska zdradziła swój sposób na szczęście. To takie proste!

Anna Wendzikowska przebywa w kolejnej podróży. Tym razem jest na Kostaryce – 87 kraju, jaki odwiedza.

Z każdego wyjazdy czy to solo czy z córkami, prezenterka TVN publikuje piękne zdjęcia. Internauci zachwycają się widokami, jednak niezmiennie zastanawiają się, skąd Anna Wendzikowska jako samotna matka bierze pieniądze na kosztowne i bardzo częste wyjazdy.

 

na Kostaryce – https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Tymczasem dziennikarka wprost z Kostaryki podzieliła się swoim sposobem na szczęście. Zdaniem Wendzikowskiej jest to bardzo proste –  wystarczy podjąć decyzję o tym, że będzie się szczęśliwym:

 

choose happy.. ✨ kiedyś nie ogarniałam swoją osobistą logiką, że można być szczęśliwym tak po prostu, bo się podjęło taką decyzję.

 

Dalej prezenterka wyjaśnia:

 

Wykraczało to poza granice mojej percepcji, że można decydować o tym, jakim myślom damy siłę, a jakie puścimy, żeby się rozmyły. Że to my zarządzamy naszymi emocjami, a nie one rządzą nami. Teraz jestem po drugiej stronie. Niczego nie potrzebuję i nic nie muszę #zen nic mnie nie drażni i nikt nie jest w stanie mnie „odpalić”… czuję spokój ✨

 

Na tę piękną teorię odpowiedziała jedna z internautek:

 

Trudno nie być szczęśliwym tak po prostu, skoro w ciągu 3 czy 4 miesięcy jest się na trzecich wakacjach. Dubaj, Dominikana, Kostaryka?

– napisała.

 

Zobacz też: Wakacyjna Magda Gessler na zdjęciu z dzieciństwa. „A gdzie stanik?” pytają fani!