ZDROWIE&URODA

O krok od tragedii! Kobieta położyła się na torach! (VIDEO)

Na przejeździe kolejowym Tidemills, kobieta położyła się na torach.

Kobieta została uchwycona na nagraniu w telewizji przemysłowej. Jak informuje Network Rail był to 17 tego typu incydent zarejestrowany na skrzyżowaniu w Tidemills w East Sussex w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Piętnaście z tych zdarzeń, zagrażało życiu lub zdrowiu ludzi.

 

Kierownik tego przejazdu Tracy Partridge powiedziała, że ​​jest bardzo „zaniepokojona” tego typu sytuacjami:

 

Nie możemy wystarczająco podkreślić niebezpieczeństwa, w jakim narażają się ludzie, gdy nie korzystają z przejścia bezpiecznie.

Taka decyzja w ułamku sekundy może mieć konsekwencje zmieniające życie, nie tylko dla zainteresowanych, ale także dla ich rodziny i przyjaciół, maszynistów i pracowników kolei.

 

na torach – twitter.com/networkrail

 

Na przejeździe kolejowym Tidemill pociągi przejeżdżają z prędkością dochodzącą do 70 mil na godzinę, to jest około 116 kilometrów na godzinę. Tym samym jakakolwiek nieprzewidziana okoliczność, może skończyć się tragicznie.

A co takiego kobieta z nagrania robiła na przejeździe? I dlaczego położyła się na torach? Otóż pani chciała sobie zrobić fajne zdjęcie!

 

Niewyobrażalnie głupie – komentuje inspektor brytyjskiej policji transportowej Jonathan Pine i dodaje – Żadna okazja do zrobienia zdjęcia nie jest warta narażania życia.

 

Wygląda jednak na to, że wielu ludziom nadal brakuje wyobraźni >>>Zobacz: Chciał zrobić sobie selfie. Zabił kobietę! (VIDEO)

 

źródło: bbc