GWIAZDY

Basia Kurdej-Szatan chwali się córką. Dziś debiut Hani w telewizji!

Jeszcze do niedawna Basia Kurdej-Szatan niezbyt często pokazywała swoją pierwszą córkę Hanię.

Zmieniło się to w zeszłym roku, gdy narodził się Henryk. To wtedy Basia Kurdej-Szatan zaczęła publikować zdjęcia rodzeństwa.

Następnie był wspólny występ Hani z rodzicami – Rafałem i Basią – podczas koncertu kolęd w Polsacie [zobacz tutaj]. Teraz dla dziewczynki kolejny wielki dzień.

 

Hania z urodzinowym tortem – https://www.instagram.com/kurdejszatan/

 

Dumna mama pochwaliła się, że dziś na dziecięcym kanale telewizyjnym Nick Jr. będzie można oglądać bajkę z udziałem Hani.

 

Dziś moje Słonko ma swój wielki dzień 🙂 nie bez powodu na Jej urodzinowym torcie pojawiła się pewna postać… To Syrenka Lorelai, do której Hania podkłada głos🌸 Dziś premiera nowej bajki ”Santiago z mórz”, o 18.10 na @nickjr :)))))) ale jestem dumna!!! Nie możemy się doczekać :)))))

– napisała aktorka.

 

Następnie dodała jeszcze wyjaśnienie, że urodziny Hani były już jakiś czas temu. Wtedy już było wiadomo, że dziewczynka będzie dubbingować Syrenka Lorelai, stąd figurka tej postaci na torcie. Basia Kurdej-Szatan wyjaśniła też, w jaki sposób jej córka dostała rolę:

 

I dla wszystkich zawistnych (bo już widziałam niemądre komentarze) – Hania wzięła udział w castingu, w którym klient (czyli wybierające i decydujące szefostwo NickJr) dostaje tylko nagranie dziecka z samym imieniem. Nie wiedzą czyja to córka, bo nikogo to nie obchodzi, głos ma pasować do postaci i tyle. Nikt nic nikomu nie „załatwił”. Hania wygrała własnymi siłami i talentem! 🙂 mam po prostu zdolną córę i jestem przeogromnie dumna 😍😍😍

 

Tym bardziej należą się gratulacje dla Hani i życzenia dalszych sukcesów 🙂

 

Zobacz też: Uczennica do polskiego rządu ,,Kłamiecie jak umiecie”. Piosenka Nati D. hitem sieci! (VIDEO)