CELEBRYCI

Brodka wysyła go do piekła! To znany polityk.

Brodka czyli Monika Maria Brodka (ur. 1988) to zwyciężczyni programu „Idol” z 2004 roku.

Wygrana w programie „Idol” stała się początkiem kariery Brodki, która od tego czasu zyskała wielką popularność. Jej najbardziej znane utwory to„Dziewczyna mojego chłopaka”, „Znam cię na pamięć”, „Miał być ślub”, „Za mało wiem”, „Horses” czy „Up In The Hill”.

Brodka należy do gwiazd, które nie afiszują się ze swoim życiem prywatnym. Rok temu media informowały o tym, że jest w związku z fotografem Przemysławem Dzienis. Nie wiadomo jednak nic na temat ślubu ani dzieci.

 

Brodka w studio nagraniowym – https://www.instagram.com/missbrodka/

 

Być może dlatego wypowiedź jednego z polityków tak bardzo poruszyła Brodkę. Wokalistka zamieściła na swoim instastory filmik z jego wypowiedzią. Swoje zdanie na jego temat wyraziła napisem „Idź do piekła!!!” a także naklejkami – pokazała załamaną buźkę, oraz zasłoniła twarz polityka naklejką świni.

 

Co takiego powiedział polityk Prawa i Sprawiedliwości? Przypomniał o tradycyjnym modelu rodziny:

 

Nie musisz tego robić, jesteś taka sama jak chłop. Idź i pracuj, jeździj na traktorze, na kombajnie, ucz się rób karierę. Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko.

Prowadzi to do konsekwencji tragicznych, które obserwujemy z Polsce. Pierwsze dziecko rodzi się nie w wieku dwudziestu, dwudziestu dwóch, dwudziestu pięciu lat, tylko w wieku blisko trzydziestu lat.

 

Polityk odniósł się też do biblijnej roli kobiety:

 

No jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku trzydziestu lat, to ile tych dzieci można urodzić?

To są naturalne konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego do czego została przez Pana Boga powołana.

 

Była to wypowiedź Przemysława Czarnek z października 2019. Kilka dni temu Czarnek został nowym Ministrem Edukacji. Jest on zwolennikiem tradycyjnych wartości, a przeciwnikiem LGBT. Z tego względu, dla środowisk liberalnych jego nominacja jest mocno kontrowersyjna.

 

Jak widać Brodka nie popiera polityka i dlatego wysłała go do piekła…

 

https://www.instagram.com/missbrodka/