CELEBRYCI

Były mąż Reni Jusis pokazał się nago! (FOTO)

Tomasz Makowiecki (ur. 1983) to muzyk, kompozytor i autor tekstów. Popularność zyskał dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu „Idol” w 2002 roku. Finalnie zajął piąte miejsce.

Po udziale w talent show założył zespół Makowiecki Band, później kontynuował karierę solową. Jest autorem takich utworów jak „Spełni się”, „Między nocą a dniem” czy „Ostatnie wspólne zdjęcie”.

Sam Tomasz Makowiecki prawdopodobnie oczekiwał większej popularności i sukcesów. W jednym z wpisów, zamieścił zdjęcie kubka z programu „Idol” i podpisał je:

 

#splendor #sława #hajs #młodość…… #zostałtylkokubek

 

 

Prywatnie Tomek Makowiecki związany był z piosenkarką Reni Jusis. W 2008 roku wzięli ślub i mają dwójkę dzieci – Teofila (ur. 2010) i  Gaję (ur. 2012). Para jednak rozwiodła się w kwietniu 2019 roku.

W lipcu 2020 r. Makowiecki pokazał się z inną kobietą.

 

 

Instagramowy profil Makowieckiego to przedziwna zbieranina raczej przygnębiających zdjęć. Są tu fotografie różnych osobliwości dostrzeżonych na ulicach miast, ponurej architektury i zdjęcia bardzo nieapetycznych posiłków czy napojów.

Sam Tomasz z rzadka pokazuje się na swoim profilu. Jednak najnowsze zdjęcie prezentuje muzyka w całej okazałości. Makowiecki pozuje nago w szuwarach, na tle jeziora. Także i ta fotografia jest w jego stylu, bo na pierwszym planie widać fragment zniszczonej łódki, a i ciało Tomasza nie należy do wysportowanych. Mimo to, zdjęcie ma pewien urok.

 

Tomasz Makowiecki nago – https://www.instagram.com/tomasz.makowiecki/

 

O kurde, teraz to mogę powiedzieć, że widziałem już wszystko. 😄

 

Human Nature 🙌

 

To teraz proszę się odwrócić 🤣🤣🤣 – piszą internauci.

 

A jak Wam się podoba rozebrany Tomasz Makowiecki?

 

>>>Polskie gwiazdy nago! Zobacz ranking TOP 10!