CELEBRYCI

Z hukiem odeszła z TVN’u! Anna Wendzikowska wraca do telewizji?!

Niemal dwa lata temu Anna Wendzikowska (42 l.) odeszła z pracy w TVN, gdzie zajmowała się prowadzeniem wywiadów z ludźmi ze świata filmu.

Na początku sierpnia 2022 roku poinformowała o swojej rezygnacji z pracy. Cały czas jednak dostaje propozycje udziału w różnych programach. Czy wróci do telewizji?

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Odeszła z hukiem

Rezygnacja z pracy w TVN była dla Anny Wendzikowskiej trudną decyzją:

 

to dla mnie trudny post.. (…)

 

we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem ????????‍♀️

 

(…) decyzja o odejściu po tylu latach, choć własna, nie jest prosta i wywołuje wiele emocji.. nie chcę już bardziej wnikać w szczegóły. napisałam tyle, ile chciałam

[więcej tutaj]

 

Później jednak dziennikarka stwierdziła, że była ofiarą mobbingu w pracy oraz, że to właśnie takie traktowanie miało przyczynić się do jej odejścia.

 

Anna Wendzikowska wraca do telewizji?

Po zwolnieniu z TVN, Ania Wendzikowska zajęła się własnymi projektami – butkiem z ubraniami, prowadzeniem podcastu i pisaniem książki „Ku Szczęściu”, która ukazała się w 2023 roku.

Czy dziennikarka planuje jednak powrót do telewizji? Jak się okazuje, dostaje liczne propozycje, na razie nie jednak nie zamierza ich przyjmnować:

 

Ja nie mam w ogóle takiego planu. Pojawiają się różne opcje, różne propozycje. Ja na nie odpowiadam w jakimś sensie na bieżąco. To są różne opcje, nawet takie, o których bym nie pomyślała, które mi się nie śniły. Niewykluczone, że droga zaprowadzi mnie jeszcze do telewizji.

– powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

 

Ujawniła też, że obecnie pracuje nad nową książką, która nazywać się będzie „Ku zmianie”.