CELEBRYCI

Była jego muzą. Anna Popek informuje o zerwaniu ze znanym fotografem!

Anna Popek (52 l.) to dziennikarka Telewizji Polskiej. Obecnie pracuje w TVP Info, gdzie prowadzi program „Wstaje dzień”.

W 2011 roku Anna Popek rozwiodła się po 16 latach małżeństwa ze swoim ówczesnym mężem, z którym ma dwie córki – Oliwię i Małgorzatę.

Rok temu pojawiły się informacje, że dziennikarka spotyka się ze sporo młodszym od siebie fotografem. Tomasz Krupa z pewnością ma podejście do kobiet, bo jak pisze na swojej stronie:

 

Aby sfotografować kobietę, trzeba dać jej poczucie bezpieczeństwa. Gdy zapraszam modelkę do współpracy najważniejsze jest dla mnie zapewnienie jej poczucia bezpieczeństwa. (…)
Dopiero wtedy, gdy kobieta może skupić się na sobie, na swoich marzeniach, wyobrażeniach, odczuciach i wyglądzie powstają zdjęcia z których oboje jesteśmy zadowoleni.

 

Widać było, że i Anna Popek czuła się bezpiecznie z Tomaszem Krupą. Zarówno na jej profilu jak i na profilu fotografa pojawiały się piękne zdjęcia dziennikarki.

 

dziennikarka w obiektywie Tomasza Krupy – https://www.instagram.com/krupa_photo/

 

Teraz jednak Anna Popek poinformowała o zakończeniu związku:

 

Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza.

 

Dziennikarka odniosła się też, do tego, że fotograf powołuje się na znajomość z Anną Popek:

Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca. Każdy jest kowalem własnego losu i w tym duchu powinniśmy traktować doświadczenia, które przynosi nam życie.

 

Wygląda więc na to, że zerwanie jest ostateczne.

 

>>>Joanna Kroniewska bez spodni w centrum Warszawy. Zobacz zdjęcia!