GWIAZDY

Joanna Kroniewska bez spodni w centrum Warszawy. Zobacz zdjęcia!

Joanna Kroniewska znana jest z wielkiego dystansu do własnej osoby. Jednak jej najnowsze zdjęcia zaskakują.

Aktorka pokazała się w centrum Warszawy, w okolicach Pałacu Kultury ubrana najmniej dziwnie. Joanna Kroniewska ma na sobie body, kozaki i płaszcz, brakuje jednak spodni czy spódnicy. Nie jest to też profesjonalna sesja zdjęciowa. Ot, taki spontan. Jak jednak tłumaczy aktorka, to wszystko przez frustrację:

 

Co za desperacja. 😳😳Jaka normalna babka wyskakuje pod koniec listopada ubrana w body w centrum miasta i strzela sobie fotkę pod koszmarem warszawskiego cukiernika czyli @palackulturyinauki .😂😂😂Czego to człowiek nie zrobi dla ładnej fotki – dobrze, że chociaż słońce wyszło na chwilę i dało namiastkę tropików. 🌴🌴 No dobra – trochę jestem sfrustrowana – właśnie okazało się, że przez kolejny miesiąc teatry będą zamknięte, w Polsce nadchodzi najbardziej szarobury okres.

 

Dalej Joanna Kroniewska żali się, że chciałaby gdzieś wyjechać, ale nie ma jak

 

Jak ja bym chciała pojechać teraz gdzieś na wakacje… Ale jak?! Sami wiecie, dzieci, pies, szkoła, mąż ma pracę. Zaraz – wszystko przecież można jakoś ogarnąć. 🤔🤔🤔Dziecko uczy się zdalnie, pies może wyjechać z nami… tylko ten mąż. Jak zwykle … Wszystkiemu winny Dowbor. A może Wy widzicie jakieś rozwiązanie?!! 😂😂😂 #problemypierwszegoświata 😂🌍 #wdupskachsiępoprzewracało #JAKpozbyćSIĘdowbora @szulcworks 📷 i jej osobisty płaszcz 😂🤪😂

 

Zdjęcia „zdesperowanej” Joanny bez spodni na kolejnej stronie.