kasia dziurska, ślub, sukienka
CELEBRYCI

Fala hejtu na Kasię Dziurską. Zobacz, JAK pokazała się na ślubie przyjaciół! [FOTO]

Kasia Dziurska jest bardzo ładną i niesamowicie zgrabną kobietą, trenerką personalną. Jednak na ślub przyjaciół ubrała się w sposób, który internauci uznali za niestosowny.

Na ślubach i weselach obowiązuje niepisana zasada, by swoim wyglądem nie przyćmić Pary Młodej, a w szczególności Panny Młodej. Jednak zdaniem internautów, Kasia Dziurska złamała tę zasadę.

 

Trenerka zamieściła zdjęcie z wesela zawodnika MMA, Mateusza Garmota z Agatą „Zainspirowana Mama”. Przyjęcie było w stylu rustykalnym i odbyło się Spichlerzu Wąsowo. I to tam Kasia zrobiła sobie zdjęcie z Parą Młodą i swoim partnerem Emilianem Gankowskim.

Kasia Dziurska założyła kremowo-złotą, przylegającą do ciała sukienkę z półgolfem, ale z odkrytymi ramionami. Kreacja była przed kolano, więc nie o długość chodziło. Do sukienki trenerka dobrała wiązane sandały w podobnym kolorze.

 

kasia dziurska, ślub, sukienka
https://www.instagram.com/kasia_dziurska/

 

Jednak to, co zwracało uwagę, to wyraźnie widoczne sutki Dziurskiej. Internauci byli oburzeni takim widokiem i pod zdjęciem zamieściło się wiele krytycznych, wręcz hejterskich komentarzy:

 

? jak można ….na wesele…

 

sutki ci widac…. teraz sa takie miseczki bez ramiaczek przyklejsne do piersi? Nie wiedzialas o tym… na prawdę na weselu tak wygladac totalne faux pax… wszyscy panowie na weselu zamiast na mloda pare to patrzyli na twoje sutki. Disgusting!

 

Panna młoda wygląda z klasą, ale Kasiu u Ciebie coś poszło nie tak ? Strój na randkę ok, ale na wesele dość nietrafiony.

 

Zero elegancji Pani Kasiu …przesada ?

 

Są sytuacje, gdzie nie wypada iść bez stanika bo okoliczności są zbyt wzniosłe, ale seks i ego ja jestem naj, mam najpiękniejsze ciało wzięły górę nad rozumem. Brak słów.

 

Część osób stanęła w obronie Kasi Dziurskiej. Większość jednak uznała, że takim wyglądem trenerka z pewnością zwracała na siebie uwagę, a odciągała ją od bohaterki wieczoru czyli Panny Młodej.

 

kasia dziurska, ślub, sukienka
https://www.instagram.com/kasia_dziurska/

 

kasia dziurska, ślub, sukienka
https://www.instagram.com/kasia_dziurska/