CELEBRYCI

Była partnerka Kamila Durczoka o Strajku Kobiet. Porównała się do znanej postaci!

Julia Oleś była związana z Kamilem Durczokiem w latach 2017–2019, jednak według medialnych informacji był to bardzo burzliwy związek, który jednak szybko się zakończył.

Była partnerka Kamila Durczoka to blogerka modowa i współwłaścicielka firmy współwłaścicielka firmy Soxy. Po rozstaniu ze skompromitowanym dziennikarzem Julia Oleś napisała powieść pt. „Każdego szkoda”, w której wiele osób dopatruje się wątków związku z Durczokiem.

 

>>>Kamil Durczok chciał poprzeć Strajk Kobiet. Zamieścił niefortunne zdjęcie! (Foto)

 

Blogerka zabrała głos w sprawie Strajku Kobiet i porównała się do znanej książkowej postaci. Chodzi o Bukę z książek Tove Jansson o Muminkach. Buka to potwór, którego wszyscy się boją – zamraża ziemię, na której stoi.

 

tak wygląda była partnerka Durczoka – https://www.instagram.com/fabjulus/

 

Julia Oleś zamieściła fragment powieści a następnie porównała siebie i inne kobiety to takiej właśnie Buki:

 

„Nie była szczególnie duża i nie wyglądała groźnie. Czuło się jednak, że jest ogromnie złośliwa i że potrafi tak siedzieć i czekać w nieskończoność. I to było straszne”.

Opis Buki. Tove Jansson, „W Dolinie Muminków”.

Doprawdy, szokujące, byłam pewna, że to o mnie. I o każdej Polce, którą znam… ⚡️⚡️⚡️ 🔥💪🏻

 

Jak sądzicie, czy to porównanie jest trafione? Wydaje się bowiem, że fragment wyjęty z kontekstu, odpowiada sytuacji. Jednak czy wszystkie Polki są naprawdę groźne i mrożące swoje otoczenie…?

 

>>>Aktorka Karolina Micuła pokazała piersi na Strajku Kobiet! (Foto, Video)