CELEBRYCI

Aktorka Karolina Micuła pokazała piersi na Strajku Kobiet! (Foto, Video)

Karolina Micuła (32 l.) to aktorka, która zagrała w serialu „Ślad” (Polsat) „Lombard. Życie pod zastaw” i „Sprawiedliwi – Wydział kryminalny”, jest też laureatką 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Jednak chyba największą popularność przyniosło jej wystąpienie podczas Strajku Kobiet.

Aktorka znana też jako aktywistka walcząca o prawa kobiet w czasie protestu pokazała nagie piersi. Karolina Micuła stanęła na dachu jednego z samochodów, pokazała biust i podniosła do góry obie ręce wystawiając środkowe palce.

 

Co znaczyć miało to wystąpienie? Na instagramie pojawiły się jedynie lakoniczne podpisy pod zdjęciami a uwagę zwraca hasztag performer czyli „wykonawca”.

Z kolei na facebookowym profilu aktorki znajdujemy wpisy, które trudno nazwać inaczej niż bełkot:

 

Nie damy się pognębić. Kłamcy z ordo przejechali. Podreczne nielegalnie zatrzymane w kordonie policji. Bezprawie. Idziemy dalej pod Trybunał.

 

Furgonetka fundamentalistów zablokowana przez Podręczne, które „usunęła” z jezdni policja, spisała i otoczyła kordonem, żeby furgonetka dalej mogła jeździć i głosić, że „tabletka ella one zabija” świecąc wizerunkiem dziewczyn z Aborcyjny Dream Team.

 

Za Stanisława Kuzio-Podrucka: „Dzisiaj tak jednym okiem patrzę na ogólnopolskie telewizje. I jest tak. Studio:”Protesty są dzisiaj też w całej Polsce. Połączmy się z Krakowem.” Łączenie, dziennikarz mówi, a w tle „wypierdalać, wypierdalać.” Dziennikarz: „jak Państwo słyszą, protestujący wyrażają swoje wzburzenie.” Studio: „Połączmy się z Łodzią, gdzie relację dla Państwa przedstawi…” Łączenie z dziennikarzem, a w tle:
„Jebać PIS, Jebać PIS.” Studio: Teraz łączymy się z małymi miejscowościami, tu pokazujemy protest w Bolesławcu na Dolnym Śląsku Tłum: ”Wypierdalać, wypierdalać.” Studio: Właśnie rozpoczął się marsz w Toruniu, połączmy się.

 

I tak dalej…

Karolina Micuła zamieściła też na swoim profilu „oświadczenie”. Warto obejrzeć choćby po to, by zobaczyć o jakim poziomie wypowiedzi mowa (zobacz tutaj).

 

I na finał „odważny” – jak piszą media – gest aktorki. Pokazanie piersi w czasie protestu.

 

karolina micuła biust piersi
performance Karoliny Micuła – https://www.instagram.com/karolinamicula/?hl=pl

 

Na profilu instagramowym aktorki pojawiły się głosy poparcia, ale też bardzo krytyczne komentarze:

 

Serio? Mi osobiście wstyd za taką formę prostestu.

 

słabe masz cycki i grubą dupę

 

Trochę przesada

 

Wydaje się jednak, że Karolina Micuła ma teraz swoje „pięć minut” i  opublikowane zdjęcie podpisała:

 

No, nie znudzi mi się nigdy. #strajkkobiet #ToJestWojna #wypierdalać

 

Poniżej video ze strajku.

 

Zobacz też: Julia Wróblewska pobita podczas Protestu Kobiet. Zobacz, co się stało! (Foto, Video)