CELEBRYCI

Urodziny uczciła rozbieranym zdjęciem. Tak świętuje Maja Sablewska!

Urodziła się 5 kwietnia 1980 roku, tak więc dziś Maja Sablewska obchodzi swoje 41 urodziny.

Popularność zyskała jako menedżerka gwiazd. Pracowała między innymi z Dodą, Mariną Łuczenko czy Edytą Górniak. Następnie Maja Sablewska dała się poznać jako doradca wizerunkowy i w tej właśnie roli występowała w licznych programach telewizyjnych.

 

Na instagramie Maja ma także bardzo dopracowany wizerunek. Gustuje w czarno-białych lub utrzymanych w pastelowych barwach zdjęciach. Większość fotografii, jakie zamieszcza celebrytka można uznać za artystyczne. Dodatkowo, wiele z nich to zdjęcia prezentujące nagą Sablewską. Często odsłania piersi czy pupę, pojawiają się też zdjęcia, na których jest całkiem rozebrana, choć oczywiście miejsca intymne są niewidoczne.

Tego typu styl prowadzenia instgrama zyskał jej spore grono fanów, bo u Mai jest ich już niemal pół miliona.

 

Dziś z okazji swoich urodzin Maja Sablewska pokazała się w całej okazałości. Naga celebytka siedzi na stopach na krześle. Uchwycona jest z tyłu, dzięki temu zasłania intymne części ciała, za to prezentuje plecy, nogi i pupę.

 

tak świętuje urodziny – https://www.instagram.com/sablewska/

 

W komentarzach internautów pojawiały się przede wszystkim emotioikomy – serduszka czy płomienie. Jak widać internautom odebrało mowę 🙂

 

Polecamy: Umówiła się z klientem w parku i tam go obsłużyła! (FOTO)