BIZNES&POLITYKA

Bytów: nauczycielka uderzyła ucznia w głowę! (VIDEO)

Do sieci trafiło nagranie z Bytowa, na którym widać jak nauczycielka bije ucznia.

Na video widzimy nauczycielkę stojącą za uczniem. Chłopak siedzi przed komputerem, domyślać się więc można że jest to lekcja informatyki. Pani mówi:

 

Usunąć to… Rysunek… nie!

– i zaraz następuje uderzenie.

 

https://www.facebook.com/ibytow/

 

Widać, że uczeń jest spokojny i wykonuje polecenia nauczycielki. Nie wygląda więc na to, by w jakikolwiek sposób sprowokował ją do agresywnego zachowania. Mimo to kobieta pozwoliła sobie na czyn zabroniony – czyli uderzenie ucznia.

 

Jak podaje serwis ibytow.pl:

 

Wyciekło nagranie z lekcji, na którym nauczycielka bije ucznia po głowie. Jak ustaliliśmy, do incydentu doszło w klasie III technikum drzewnego. Podobno taka sytuacja wydarzyła się nie pierwszy raz, ale tym razem została nagrana.

 

W sprawie skandalicznego zachowania nauczycielki serwis wysłał zapytanie do gdańskiego Kuratorium Oświaty. Kuratorium z kolei poprosiło o wyjaśnienia dyrektora szkoły, w której doszło do tego zdarzenia. Sprawa jest w trakcie rozpoznawania.

 

Z kolei internauci oglądający nagranie ze szkoły w Bytowie, są mocno podzieleni. Część z nich uważa, że taki „klaps” nie szkodzi. Inni są oburzeni zachowaniem kobiety, dostrzegają w niej też zamiłowanie do stosowania przemocy.

Film poniżej.

 

>>>Jeszcze w poniedziałek była w pracy. 37-letnia dziennikarka RMF FM nie żyje!