GWIAZDY

Cleo broni gwiazd, które miały dostać pieniądze z Funduszu Wsparcia Kultury: „Włączmy zrozumienie”!

Fundusz Wsparcia Kultury miał wesprzeć ponad dwa tysiące podmiotów, które miały łącznie otrzymać aż 400 milionów złotych.

Wśród firm świadczących usługi zaplecza scenotechnicznego, przedsiębiorców, instytucji artystycznych oraz organizacji pozarządowych znalazły się też prawdziwe gwiazdy. Wysokość dofinansowania dla braci Golców czy zespołów disco-polo wzbudziła wiele kontrowersji i w efekcie wypłaty zostały wstrzymane (czytaj tutaj).

 

Pod prąd powszechnego oburzenia stanęła Celo, która nie ubiegała się o dotację. Postanowiła jednak wyjaśnić, że my widzimy tylko kwotę i jedno nazwisko. Jednak za daną gwiazdą stoi sztab ludzi:

 

To nie są pieniądze które niekontrolowanie pójdą na „przejedzenie”! Wniosek i wsparcie dotyczy konkretnych działań w ramach konkretnych projektów beneficjentów. To środki które zostaną zainwestowane i pozwolą utrzymać przy życiu nie tylko sam segment szeroko pojętej kultury ale wielu muzyków, oświetleniowców, tancerzy, makeup’istów, pracowników technicznych oraz wszystkich tych których nie widać na pierwszej linii sceny, a bez których scena nie może istnieć ❤🔥

 

niedawno Cleo została dyrektorem artystycznym w Media Expert – https://www.instagram.com/cleo_don/

 

Piosenkarka zaapelowała o spokój i zrozumienie dla innych:

 

⚠️Proszę nie sugerujcie się krzykliwymi tytułami artykułów które mają za zadanie przyciągnąć uwagę, tylko przeczytajcie na czym polega dane wsparcie 🙏 Włączmy zrozumienie, wszyscy musimy przetrwać ten trudny czas ❤🙌

 

Być może słowa Cleo są głosem rozsądku. Śmiemy jednak wątpić iż przekonają one statystycznego Kowalskiego 🙂

 

>>>Marcelina Zawadzka kusi w kąpieli. Ale panterka! (DUŻO ZDJĘĆ)