GWIAZDY

Doda o Agacie Młynarskiej: „Zastanawiam się jak taktownie określić jej intelekt… może słowem…”

Agata Młynarska (55 l.) to dziennikarka i prezenterka obecnie współpracując ze stacją TVN. Agata prowadzi też na instagramie cykl rozmów pod hasłem #agatasiekreci.

Tym razem Młynarska rozmawiała z Marią Sadowską (44 l.) – piosenkarką i reżyserką. Tematem rozmowy był między innymi film „Dziewczyny z Dubaju”, który reżyseruje Sadowska. Producentami filmu są Dorota Rabczewska i Emil Stępień.

 

Doda zamieściła na swoim profilu fragment wywiadu Agaty Młynarskiej z Marią Sadowską dotyczący właśnie tej produkcji oraz współpracy reżyser z Dodą. Z rozmowy przebija szok i niedowierzanie dziennikarki, że współpraca przy filmie układała się dobrze. Wyraźnie widać, że Młynarska ma spory szacunek do Marii, a nisko ceni Dodę. Prawdopodobnie zapamiętała ją z czasów „Dżagi”, a jakby nie patrzeć to było w 2004 roku (zobacz TUTAJ)

 

Młynarska zapytała Sadowską, jak pracowało jej się z Dodą? Maria bardzo rzeczowo opowiadała o tym, że podobało jej się nowe spojrzenie Rabczewskiej na wiele rzeczy. Przyznała też że i Doda ma doświadczenie w pracy na planie, bo zrobiła wiele świetnych teledysków.

Młynarska najwyraźniej nie mogła uwierzyć w to co słyszy i drążyła temat. W końcu powiedziała zaskoczona, że „Dodzie nikt nie dawał szans w tej dziedzinie”, więc jak to się mogło udać? Także i na to pytanie Sadowska potrafiła odpowiedzieć podkreślając udaną współpracę.

 

Publikując fragment tego wywiadu, Doda skomentowała ironicznie:

 

Dziękuję Agata Młynarska za te wspierające słowa : „Dodzie nikt nie dawał szans w tej dziedzinie”. 🙄serio?Zacznijmy od tego czy w jakiejś w ogóle dawał? A zakończmy na tym że słyszę to od rodzimego show-biznesu od 20 lat i dzięki Bogu już nie robi to na mnie wrażenia. Robię swoje i robię to dobrze.jeżeli przez ponad dwie dekady jeszcze znajdzie się osoba która nie zauważyła, że jak się za coś biorę to nie uznaje półśrodków to Zastanawiam się jak taktownie określić jej intelekt… może słowem nienachalny? 🙂

 

Pod wpisem Dody dopisała się Sadowska:

 

Obie dobrze wiemy co to znaczy być wrzucone do szuflady i RAZEM pokażemy wszystkim na ci nas stać !!!! Buziaki dla mojej najlepszej producentki !

 

Jak widać obiekcje Agaty Młynarskiej świadczą, że faktycznie „zatrzymała” się na 2004 roku!

 

Zobacz też: Doda świeci gołym tyłkiem na motocyklu. Ma na sobie tylko…

 

 

View this post on Instagram

W montażowni, w przerwie podczas montowania „Dziewczyn z Dubaju”, Marysia Sadowska opowiedziała o pracy nad tym filmem, współpracy z Dodą ale przede wszystkim o najnowszej płycie „Początek nocy”. Pięknej i różnorodnej, zaskakującej wieloma kolorami muzyki. Jak ONA to robi, że tyle wspaniałych i trudnych projektów realizuje pozostając skromną, mądrą i pozytywną dziewczyną. Sukces jest dla niej jak dobre lody, wiadomo, że ma słodki smak ale… No właśnie, o tym też rozmawiałyśmy. Szczera, wspierająca kobiety, ważna rozmowa ze znakomitą kobietą. Marysiu! Gratulacje! Trzymam kciuki za film i za „Początek nocy”- tyle jeszcze przed Tobą!!!! #począteknocy #dziewczynyzdubaju #nowapłyta #marysiasadowska #muzyka #piosenki #płyta #polishsinger #artist #siłakobiet #odwaga #agora #agatamlynarska @mariasadowska @agora_muzyka

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on