CELEBRYCI

Czy Kasia Tusk jest w ciąży? Wątpliwości rozwiewa zdjęcie w białej sukni!

Już na początku czerwca zdjęcie Kasi Tusk wzbudziło spekulacje co do tego, że córka Premiera jest ciąży.

Na fotografii blogerka miała na sobie sukienkę w kratkę z obniżonym stanem. Jest więc to fason, który może maskować krągłości, jeśli takie są do do ukrycia. Pojawiły się więc domysły dotyczące powiększenia się rodziny, jednak Kasia Tusk nie odniosła się do nich.

 

 

Najnowszy wpis na blogu Kasi dotyczy wyjazdu do Toskanii. Na zdjęciach blogerka ma na sobie białą sukienkę, która wcześniej dostępna była w czarnej wersji.

 

Patrząc na najnowsze zdjęcia nie można mieć wątpliwości, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Potwierdziła to także sama zainteresowana pisząc o wprowadzeniu białej wersji sukni i swojej zmieniającej się figurze:

 

W przypadku bieli większość sukienek dostępnych w sklepach prześwituje. Zależy nam na tym aby projekty były idealne, więc trzeba było doszyć drugą warstwę materiału, ale zrobić to na tyle sprytnie, aby nie zmieniało to w żaden sposób fasonu sukienki. Oczywiście – ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki 😉

 

Swoim zwyczajem Kasia Tusk w bardzo dyskretny sposób pisze o swoich sprawach. Nie zdradziła też, czy spodziewa się syna czy córki.

 

https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/
https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/