BIZNES&POLITYKA

Dawni dziennikarze „Trójki” stworzyli nową radiostację. Radio 357 jak słuchać?

Dziennikarze „Trójki” z Markiem Niedźwieckim, Kubą Strzyczkowskim i Piotrem Stelmach stworzyli nowe radio. Od 5 stycznia można go już słuchać za pośrednictwem aplikacji i platform.

Dawni prezenterzy III Programu Polskiego Radia nie kryją nawiązania do „Trójki”. Jedną z pierwszych audycji był słynny Top Wszech Czasów. Teraz na stronie Radia 357 czytamy:

 

Było kiedyś takie radio… i już go nie ma. Ale radio to ludzie, a nie budynek czy częstotliwość. Gramy więc dalej! Dla Państwa i z Państwem. Wiedzą Państwo, jakie radio chcemy robić, bo robiliśmy je przez lata. A teraz wreszcie będzie brzmiało tak, jak powinno, a nie tak, jak musiało.

 

Jakie będzie Radio 357? Także w zapowiedziach nie zabrakło aluzji do sytuacji w „Trójce”:

 

Chcemy tworzyć taką antenę, jaką tworzyliśmy w jej najlepszych latach. Świeżą, odważną, opiniotwórczą, wyznaczającą nowe trendy. Nie interesuje nas odgrzewanie starych przebojów. Mamy dla Państwa projekt na miarę 2020 roku – nowoczesną formułę, którą pewnie byłoby dziś Państwa radio, gdyby przez ostatnie lata miało większe szczęście do zarządzających. Nie miało. Teraz nadrobimy tę stratę.

 

Radio 357,  jak słuchać? Nowa radiostacja dostępna jest w aplikacjach internetowych, w dekoderach, platformach radiowych oraz na stronie Radia 357.

 

https://www.facebook.com/357Radio