BIZNES&POLITYKA

Gwiazda „365 dni” planuje otworzyć własny biznes! To będzie…

Anna-Maria Sieklucka (28 l.) to absolwentka szkoły teatralnej we Wrocławiu. Epizodyczną rolę grała w „Na dobre i na złe”, jednak jej prawdziwy debiut to postać Lury Biel w filmie 365 dni” na podstawie powieści Blanki Lipińskiej.

Co prawda w Polsce produkcja zebrała sprzeczne recenzje. Jednak dzięki temu, że film jest dostępny na platformie Netflix, to Anna-Maria Sieklucka zyskała międzynarodową popularność.

 

scena z filmu „365 dni” – https://www.instagram.com/anna_maria.sieklucka/?hl=pl

 

Obecnie jej profil na instagramie obserwuje aż 2,8 miliona osób. Tego typu „kapitał” może być podstawą do stworzenia poza aktorskiego biznesu. Wiele polskich aktorek czy celebrytek tworzy własne marki. Kasia Cichopek, Marcelina Zawadzka czy Marieta Żukowska stworzyły linie biżuterii, Julia Wieniawa – kosmetyki, a Edyta Herbuś – świece zapachowe.

 

Serwis Jastrząb Post zapytał więc gwiazdę „365 dni”, czy i ona ma plany na założenie własnej firmy. Aktorka potwierdziła, że owszem, myśli o tym. Jaki biznes otworzy Anna-Maria Sieklucka?

 

…nie mogę powiedzieć, co to będzie, bo ktoś mi skradnie pomysł i co ja wtedy zrobię. To będzie pomieszanie z poplątaniem i coś nieoczekiwanego, bo ja jestem osobą, która zawsze idzie pod prąd.

– wyjaśnia aktorka.

 

Kupicie od Anny-Marii „pomieszanie z poplątaniem”? 🙂